تماشا کنید: با شخصیت اصلی بازی Assassin’s Creed Valhalla بیشتر آشنا شوید

Eivor کیست؟

اگر می‌خواهید با ایوور، شخصیت اصلی بازی Assassin’s Creed Valhalla بیشتر آشنا شوید، تریلری جدیدی که از این بازی منتشر شده است را در بالای صفحه تماشا کنید.

یکی از موردانتظارترین عناوین شرکت فرانسوی یوبی‌سافت، بازی Assassin’s Creed Valhalla شمرده می‌شود که بازیکنان را در نقش کاراکتر Eivor، فرمانده‌ی وایکینگی، به نروژ و بریتانیا در قرن نهم میلادی می‌برد. این بازی زمانی را به‌ تصویر می‌کشد که انگلیس‌ها قدرت زیادی کسب کرده‌‌اند و در حال فتح شمال اروپا هستند. کاربران Valhalla باید در نقش یک وایکینگ قرار بگیرند و از قلمروی این قبیله‌ی ماجراجو و سرزمین‌های شمالی، دفاع کنند.

به‌تازگی توسعه‌دهندگان این بازی جدید از سری اساسینز کرید تریلری منتشر کرده‌اند که نگاهی دقیق‌تر به شخصیت اصلی بازی Assassin’s Creed Valhalla می‌اندازد و نمای تازه‌ای از او را به تصویر می‌کشد. در طول بازی، Eivor علاوه‌بر مقابله با دشمنان و مهاجمین خارجی، باید با چالش‌های داخلی میان قبیله‌ی وایکینگ‌ها هم مواجه شود. علاوه‌بر این، کاربران قادر هستند جنسیت کاراکتر Eivor را بین زن و مرد بودن انتخاب کنند.

لازم به ذکر است که داربی مک‌دویت، کارگردان بخش داستانی بازی، در مصاحبه‌ای که با وب‌سایت GamingBolt انجام داده، از برخی جزئیات پیرامون دشمنان بازی Assassin’s Creed Valhalla صحبت کرده است. او می‌گوید در این بازی وایکینگی یوبی‌سافت، ۲۵ دشمن منحصر به‌فرد وجود دارد که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند و مقابله با آن‌ها نیازمند مهارت‌های متفاوتی است. او می‌گوید هرکدام از دشمنان با توجه به ویژگی‌ها و قابلیت‌های مخصوص خود، استایل متفاوتی در مبارزه دارند و به ۲۵ نوع مختلف تقسیم می‌شوند.

بازی اکشن نقش‌آفرینی Assassin’s Creed Valhalla در ۲۷ آبان امسال (مصادف با ۱۷ نوامبر سال جاری میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و گوگل استادیا عرضه خواهد شد. همچنین این بازی قرار است برای کنسول‌های نسل بعدی سونی و مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5، در تاریخی نامعلوم عرضه شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا