۲۵ دشمن منحصر به‌فرد در بازی Assassin’s Creed Valhalla وجود دارد

سیستم‌های مبارزه در بازی بسیار گسترده است

بازی Assassin's Creed Valhalla

داربی مک‌دویت (Darby McDevitt)، کارگردان بخش داستانی بازی Assassin’s Creed Valhalla، می‌گوید ۲۵ دشمن منحصر به‌فرد در بازی حضور خواهند داشت که هرکدام از آن‌ها چالش‌های متفاوتی را برای بازیکنان ایجاد می‌کنند.

بازی جدید و مورد انتظار یوبی‌سافت، Assassin’s Creed Valhalla، در سبک اکشن نقش‌آفرینی ساخته شده و دنیای وایکینگ‌ها را در قرن نهم میلادی به تصویر می‌کشد؛ زمانی که انگلیس‌ها قدرت زیادی کسب کرده‌‌اند و در حال فتح شمال اروپا هستند. کاربران Valhalla باید در نقش یک وایکینگ قرار بگیرند و از قلمروی این قبیله‌ی ماجراجو و سرزمین‌های شمالی، دفاع کنند.

به‌تازگی داربی مک‌دویت در مصاحبه‌ای که با وب‌سایت GamingBolt انجام داده، از برخی جزئیات پیرامون دشمنان بازی Assassin’s Creed Valhalla صحبت کرده است. او می‌گوید در این بازی وایکینگی یوبی‌سافت، ۲۵ دشمن منحصر به‌فرد وجود دارد که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند و مقابله با آن‌ها نیازمند مهارت‌های متفاوتی است؛ هرکدام از دشمنان نقاط قوت و ضعف مخصوصی دارند که دانستن آن‌ها می‌تواند به بازیکن کمک کند تا آن‌ها را شکست دهد. مک‌دویت در این مصاحبه به قرار گرفتن سیستم دفاعی در بازی و استفاده از اشیاء در محیط اطراف برای مقابله با دشمنان، اشاره کرده است. او می‌گوید هرکدام از دشمنان با توجه به ویژگی‌ها و قابلیت‌های مخصوص خود، استایل متفاوتی در مبارزه دارند و به ۲۵ نوع مختلف تقسیم می‌شوند. آن‌چه مسلم است، یوبی‌سافت تمرکز زیادی روی سیستم‌های نبرد و مبارزه در بازی داشته که در نتیجه‌ی آن، Eivor جنگنجویی بسیار قدرتمند شده که به روش‌های مختلف توانایی از بین بردن دشمنان خود را دارد.

Assassin’s Creed Valhalla در ۲۷ آبان (مصادف با ۱۷ نوامبر سال جاری میلادی) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و گوگل استادیا عرضه خواهد شد. همچنین این بازی قرار است برای کنسول‌های نسل بعدی سونی و مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5، در تاریخی نامعلوم عرضه شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا