ورود آیتم‌های تزئینی Monster Hunter World به بازی Assassin’s Creed Valhalla

یک کراس اور دیگر

شرکت یوبیسافت به تازگی با انتشار یک تیزر کوتاه به برگزاری رویداد کراس اور دو بازی Assassin’s Creed Valhalla و Monster Hunter World اشاره کرد.

بازی اساسین کرید والهالا از زمان عرضه تا به امروز همواره بسته‌های الحاقی و محتوای جدیدی دریافت کرده و فارغ از آن‌ها، میزبان رویدادهای متنوعی نیز بوده است. اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که آخرین دی‌ال‌سی بازی با نام The Last Chapter مدتی قبل از راه رسید و داستان جذاب ایوور و اودین را خاتمه دهد.

با این حال، شرکت یوبیسافت کماکان به پشتیبانی خود از بازی ادامه داده و در حالی که در هفته‌های گذشته برگزاری کراس اور این بازی با دستینی ۲ بودیم که به واسطه آن، یک سری آیتم‌های تزئینی به بازی راه یافتند. حال در تازه‌ترین خبرها، فرانسوی‌ها با انتشار یک تیزر از برگزاری کراس اور جدید بازی با اثر پرطرفدار مانستر هانتر ورلد خبر دادند.

طبق روال همیشه، در جریان این کراس اور قرار است که یک سری آیتم‌های تزئینی با تم و حال و هوای بازی مانستر هانتر ورلد به اساسین کرید والهالا اضافه شود. به بیان دقیق‌تر، گفته شده که بازیکن‌ها در این رویداد یک مجموعه زره به همراه یک پوسته‌ با ظاهر Odogaron و یک پوسته‌ دیده‌بان به نام Legiana برای تغییر ظاهر عقاب، تبر کوچک و نیزه دریافت می‌کنند.

لازم به ذکر است که هر دو بازی مانستر هانتر ورلد و اساسین کرید والهالا در حال حاضر روی تمام کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن و همچنین پلتفرم رایانه شخصی (یوپلی، اپیک گیمز استور و استیم) در دسترس قرار دارد. گفتنی است که نسخه استاندارد بازی در حال حاضر در تمامی فروشگاه‌ها با تخفیف ۶۷ درصدی روبه‌رو شده و برای مدت محدودی با قیمت ۲۰ دلار فروخته می‌شود. البته، این عنوان در سرویس اشتراکی یوبیسافت پلاس نیز حضور دارد که بدین ترتیب مشترکین به رایگان قادر به تجربه آن هستند.

کراس اور بازی Assassin’s Creed Valhalla

در صورتی که اطلاعات چندانی درباره بازی ندارید و یا در خرید آن مردد هستید، پیشنهاد می‌کنم که نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed Valhalla را مطالعه کنید. این بازی توانست نمره ۷ از ۱۰ را در رسانه سرگرمی به خود اختصاص دهد که خلاصه و جمع‌بندی بررسی به شرح زیر است:

اساسین کرید والهالا فقط روی کاغذ یک بازی اساسین کرید محسوب می‌شود و یوبیسافت با سواستفاده از محبوبیت هیدن بلید، در القای حس قدیمی این مجموعه به طرفداران شکست می‌خورد. این عنوان در بهترین حالت یک بازی تاریخی خوب به شمار می‌رود، نه یک بازی اساسین کرید خوب!

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با برگزاری کراس اور بازی Assassin’s Creed Valhalla و Monster Hunter World چیست؟ به نظر شما، رویداد کراس اور بعدی این مجموعه پرطرفدار با کدام بازی خواهد بود؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا