آهنگساز سریال وایکینگ‌ها به بازی Assassin’s Creed Valhalla می‌پیوندد

یوبی‌سافت به سفر در سرزمین‌های شمالی جلوه‌ی تازه‌ای می‌بخشد

آهنگساز سریال وایکینگ‌ها به بازی Assassin’s Creed Valhalla می‌پیوندد مهسا سپاهی ۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Assassin's Creed Valhalla

یکی از آهنگسازان سریال مشهور وایکینگ‌ها، اینار سلویک (Einar Kvitrafn Selvik)، قرار است در بخش آهنگسازی Assassin’s Creed Valhalla به تیم توسعه‌ی این بازی وایکینگی بپیوندد.

اخیرا بازی جدید یوبی‌سافت (Ubisoft) یعنی Assassin’s Creed Valhalla به موضوع داغ این روز‌ها تبدیل شده و طرفداران سری Assassin’s Creed به شدت انتظار این عنوان را می‌کشند. این بازی اکشن نقش‌آفرینی، دنیای وایکینگ‌ها را در قرن نهم میلادی به تصویر می‌کشد؛ زمانی که انگلیس‌ها قدرت زیادی کسب کرده‌‌اند و در حال فتح شمال اروپا هستند. کاربران Valhalla باید در نقش یک وایکینگ قرار بگیرند و از قلمروی این قبیله‌ی ماجراجو و سرزمین‌های شمالی، دفاع کنند.

شرکت یوبی‌سافت قصد دارد بازی‌ جدید و مورد انتظار خود را به صورت جدی‌تری وارد عصر تاریک کند و به بخش آهنگسازی Valhalla اهمیت بیشتری بدهد. اینار سلویک که سابقه‎‌ی آهگسازی سریال وایکینگ‌ها را در کارنامه‌ی خود دارد و در شش فصل از این مجموعه‌ی تلویزیونی حضور داشته، قرار است در پروژه‌ی بازی جدید Assassin’s Creed فعالیت کند. با توجه به محتوا و ژانر مشترک این دو عنوان، انتخاب یوبی‌سافت می‌تواند دوست‌داران دنیای وایکینگ‌ها و سری Assassin’s Creed را خوشحال و دلخوری پیش آمده‌ی اخیر طرفدارانش را برطرف کند.

اخیرا در رویداد اینساید ایکس‌باکس، شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت تریلری از Valhalla نمایش داد که منجر به واکنش‌های زیادی شد. علت این واکنش‌ها محتوای اصلی تریلر نبود؛ بلکه طبق قولی که یوبی‌سافت و کارگردان این بازی، اشرف اسماعیل، داده بودند، مخاطبان انتظار نمایش بخش‌هایی از گیم‌پلی این عنوان وایکینگی را داشتند تا جزئیات بیشتری ببینند اما با تریلری حاوی محتوای کمتر از ۲ دقیقه مواجه شدند؛ آن هم صحنه‌هایی که ارتباط چندانی به گیم‌پلی بازی نداشتند! البته اشرف اسماعیل از طرفداران این بازی اکشن نقش‌آفرینی دلجویی کرد و گفت که آن‌ها حق داشتند در مورد گیم‌پلی بازی چیز بیشتری ببینند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در پاییز ۱۳۹۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا