اولین تصاویر رسمی بازی Assassin’s Creed Valhalla را مشاهده کنید

پنجشنبه‌ی این هفته منتظر اولین نمایش گیم‌پلی باشید

اولین تصاویر رسمی بازی Assassin’s Creed Valhalla را مشاهده کنید سید مجتبی محمودی ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
شخصیت اصلی بازی AC Valhalla

شرکت یوبی‌سافت اقدام به انتشار اولین سری تصاویر از بازی تازه رونمایی‌شده‌ی Assassin’s Creed Valhalla کرد.

پنجشنبه شب بود که پس از یک لایواستریم نسبتا طولانی، از قسمت جدید سری Assassin’s Creed و پوستر اصلی آن رونمایی شد. در این نسخه، مخاطب در دوران وایکینگ‌ها قرار می‌گیرد و در نقش یکی از آن‌ها با نام Eivor به بازی خواهد پرداخت. در دوره‌ای که بازی جریان دارد، پادشاهی انگلستان و وایکینگ‌ها در حال جنگ با هم هستند و سربازان انگلیسی دشمنان اصلی شما محسوب می‌شوند. عنوان Valhalla در ادامه‌ی راه نسخه‌های Origins و Odyssey تمرکز زیادی روی عناصر نقش‌آفرینی خواهد داشت. شخصیت Eivor هم می‌تواند به انتخاب خود بازیکن مذکر یا مونث باشد.

تریلر رونمایی بازی یک ویدیوی سینماتیک CG و از پیش رندر شده بود. حالا به لطف اولین سری تصاویر که منتشر شده است، می‌توانیم بفهمیم کیفیت بصری بازی Assassin’s Creed Valhalla در چه سطحی قرار دارد. پنجشنبه‌ی این هفته هم قرار است شاهد اولین نمایش از گیم‌پلی بازی در قسمت جدید Inside Xbox باشیم.

اولین تصاویر بازی Assassin's Creed Valhalla

این عنوان توسط شعبه‌ی مونترال یوبی‌سافت و به رهبری «اشرف اسماعیل» کارگردان نسخه‌های Black Flag و Origins در حال ساخت است. به غیر از این استودیو ۱۴ استودیوی دیگر از یوبی‌سافت هم در تولید آن نقش دارند. بازی Assassin’s Creed Valhalla در تعطیلات پایان سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس وان و گوگل استادیا منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا