۳۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla لو رفت

اشرف اسماعیل به قولش عمل کرد

۳۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla که در حال حاضر توسط استودیوی بازی‌سازی یوبی‌سافت در دست ساخت قرار دارد، لو رفته است.

بازی جدید و مورد انتظار یوبی‌سافت، Assassin’s Creed Valhalla، در سبک اکشن نقش‌آفرینی ساخته شده و دنیای وایکینگ‌ها را در قرن نهم میلادی به تصویر می‌کشد؛ زمانی که انگلیس‌ها قدرت زیادی کسب کرده‌‌اند و در حال فتح شمال اروپا هستند. کاربران Valhalla باید در نقش یک وایکینگ قرار بگیرند و از قلمروی این قبیله‌ی ماجراجو و سرزمین‌های شمالی، دفاع کنند.

مدتی پیش یوبی‌سافت اعلام کرد که به‌زودی بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla را برای طرفداران منتشر می‌کند اما با پخش یک تریلر کوتاه، چشم‌انتظاران این بازی ناامید شدند و در نهایت اشرف اسماعیل، کارگردان این عنوان وایکینگی، از مردم معذرت خواست. او در بیانیه‌ای اعلام کرد توسعه‌دهندگان برای رونمایی از گیم‌پلی بازی برنامه‌ریزی طولانی مدت انجام داده‌اند و هواداران در آینده شاهد نمایش عمیقی از گیم‌پلی خواهند بود. حالا با فاش شدن یک ویدیوی ‌۳۰‌ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی اکشن نقش‌آفرینی، به‌نظر می‌رسد اشرف اسماعیل به قول خود عمل کرده است!

جالب است بدانید مدتی پیش این کارگردان صنعت ویدیوگیم از استودیوی یوبی‌سافت و از جایگاه کارگردانی Assassin’s Creed Valhalla استعفا داد. طبق اخبار منتشر شده، دلیل این کناره‌گیری هم مشکلات شخصی و زناشویی این بازی‌ساز است. البته به‌نظر نمی‌رسد کناره‌گیری اسماعیل از کارگردانی این عنوان، تاثیری در مراحل ساخت و عرضه‌ی Valhalla داشته باشد.

لازم به ذکر است که طبق آخرین اخبار منتشر شده، یکی از آهنگسازان سریال مشهور وایکینگ‌ها، اینار سلویک (Einar Kvitrafn Selvik)، قرار است برای ساخت آهنگ بازی Valhalla به تیم پروژه‌ی این عنوان بپیوندد و با یوبی‌سافت همکاری داشته باشد.

این بازی نقش‌آفرینی در پاییز سال جاری برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. نسخه‌ی رایانه‌ی شخصی بازی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا