1%
  • 0/10

حالت جدیدی به بازی Assassin’s Creed Mirage اضافه شد

مهارت خود را به چالش بکشید

حالت جدیدی به بازی Assassin’s Creed Mirage اضافه شد ۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
حالت جدید Assassin's Creed Mirage

شرکت یوبیسافت با انتشار آپدیت شماره ۱.۰۷، حالت جدید Permadeath را به بازی Assassin’s Creed Mirage اضافه کرد.

با گذشت حدود پنج ماه از عرضه بازی جدید اساسینز کرید تحت عنوان میراژ، پشتیبانی‌ها از آن همچنان ادامه دارد و این بار شرکت یوبیسافت آپدیت جدیدی با شماره ۱.۰۷ منتشر کرده که در کنار رفع یک سری ایرادها و بهبود وضعیت بازی، حالت پرطرفداری به نام Permadeath را به آن اضافه می‌کند.

تیم سازنده حالت جدید Assassin’s Creed Mirage به نام مرگ دائمی را به عنوان معیار نهایی برای مهارت‌های قتل توصیف کرده که در آن اگر کشته شوید، کارهای بی‌ربط و غیرمتعارف انجام دهید یا از مکان‌های مجاز خارج شوید، باید بازی را از ابتدای کار آغاز کنید و برخلاف حالت عادی، این بار شما برای ادامه بازی زنده نخواهید شد.

بعد از مرگ، علت مرگ بسیم، رتبه اساسین، تعداد دشمنان کشته‌شده و سایر جزئیات در قالب یک صفحه نمایش داده می‌شود. دقت داشته باشید که این حالت برای آن دسته از گیمرهایی که از ترفندهای کراس سیو و ذخیره ابری استفاده می‌کنند، غیرفعال خواهد بود. در واقع، امکان استفاده از این دو ویژگی به طور همزمان وجود ندارد.

در ادامه، یوبیسافت یک سری پاداش برای افرادی که چالش Full Synchronization را تکمیل کنند، تدارک دیده است. با اتمام این چالش، در صورتی که درجه سختی بازی در پایین‌ترین سطح باشد، یک مدال جدید برای شما بازگشایی خواهد شد. البته، هرچه درجه سختی افزایش یابد، پاداش و جوایز ویژه‌تر و بیشتری نظیر لباس در اختیار گیمرها قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که اساسینز کرید میراژ در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی و آمازون لونا در دسترس قرار دارد. علاوه بر این‌ها، این عنوان قرار است در سال جاری میلادی برای آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس نیز منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments