1%
  • 0/10

تماشا کنید: نمایش پارکور در تریلر جدید Assassin’s Creed Mirage

بازگشت به ریشه‌ها

تماشا کنید: نمایش پارکور در تریلر جدید Assassin’s Creed Mirage ۰ ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

شرکت یوبیسافت به تازگی تریلر جدید و کوتاهی از سیستم پارکور بازی Assassin’s Creed Mirage به اشتراک گذاشت.

بازی جدید سری اساسینز کرید تحت عنوان میراژ به دنبال بازگشت به فرمول اصلی و ریشه‌های مجموعه است. این بازی از بسیاری جهات نظیر تمرکز روی مخفی‌کاری و نبود المان‌های نقش آفرینی، شبیه به نسخه‌های ابتدایی فرنچایز خواهد بود؛ به طوری که بازی دارای دنیای کوچک‌تر بوده و از عناصر پارکور استفاده می‌کند.

در همین راستا، ساعاتی پیش شرکت یوبیسافت ویدیوی کوتاهی از گیم پلی بازی به اشتراک گذاشته که در این تریلر ۳۰ ثانیه‌ای شاهد نمایش سیستم پارکور بازی هستیم. در واقع، قهرمان داستان یعنی بسیم چابک‌تر و سریع‌تر از افراد پیشین فرقه اساسینز به نظر می‌رسد که به راحتی از سکوها و طناب‌ها می‌پرد.

داستان بازی اساسینز کرید میراژ در شهر بغداد و در اواسط قرن نهم میلادی و در بحبوبحه اغتشاشات سامرا روایت می‌شود؛ جایی که شما در نقش بسیم ابن اسحاق ماجراجویی جدیدی را برای فرقه مخفیان شروع می‌کنید. او در ابتدا یک سارق عادی و بی‌تجربه بود که با همراهی شخصی به نام روشن، قصد دارد به قاتل حرفه‌ای تبدیل شود.

لازم به ذکر است که بازی اساسینز کرید میراژ در روز ۵ اکتبر پیش‌رو (۱۳ مهر ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی و آمازون لونا عرضه خواهد شد. علاوه بر این‌ها، این عنوان قرار است در سال آینده میلادی برای آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس نیز منتشر شود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با تریلر جدید Assassin’s Creed Mirage و نمایش سیستم پارکور چیست؟ به نظر شما، آیا این عنوان به خوبی به ریشه‌های اصلی مجموعهبازگردد؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments