بازی جدید Assassin’s Creed Mirage تغییراتی را در سیستم پنهان شدن اعمال می‌کند

سیستم پنهان شدن بالاخره کاربردی می‌شود

بازی جدید Assassin’s Creed Mirage تغییراتی را در سیستم پنهان شدن اعمال می‌کند سرگرمی ۰ ۲۵ دی ۱۴۰۱ اخبار بازی
بازی جدید Assassin's Creed Mirage

بازی جدید Assassin’s Creed Mirage برای ایجاد پیوستگی بیشتر، تغییراتی را در سیستم پنهان شدن در جمعیت ایجاد می‌کند. اکنون بسیم (Basim) می‌تواند به محض این‌که سه نفر در کنار او هستند، به طور خودکار در جمعیت مخفی شود.

بازی Assassin’s Creed همیشه‌ از یک‌سری متدهای نمادین برای رسیدن به هدف استفاده می‌کرد. تیغه‌های پنهان، پارکور، شمشیرها، بمب‌های دودزا، و موارد دیگر، از ابزارهایی هستند که یک قاتل از آن‌ها استفاده‌ می‌کند. اما همیشه برخی از این ابزار‌ها، کاربرد کمتری نسبت به بقیه دارند.

یکی از این ابزارها، امکان پنهان شدن در جمعیت است. موردی که از بازی اصلی Assassin’s Creed به طور محدود وجود داشت. سپس به طور پیشرفته‌تر در بازی Assassin’s Creed 2 به اتزیو (Ezio) اجازه‌ی مخفی شدن در جمعیت را می‌داد. اگرچه از این قابلیت به عنوان یک مهارت ضروری یاد می‌شود، اما استفاده از آن همیشه کند و سخت بود و به جمعیت زیادی برای فعال سازی نیاز داشت. ظاهرا در بازی جدید Assassin’s Creed دیگر چنین نیست.

پنهان شدن در بازی جدید Assassin’s Creed Mirage بسیار کاربردی‌تر است

به گزارش GamesRadar+ سیستم پنهان شدن در جمعیت در بازی Assassin’s Creed Mirage دست‌خوش تغییراتی می‌شود. حالا به افراد کمتری برای این‌ کار نیاز است و بسیار سریع فعال می‌شود. با توجه به سخنان استفان بودون (Stéphane Boudon) کارگردان خلاق بازی، حالا فقط به سه نفر جمعیت برای پنهان شدن فوری نیاز دارید. او می‌گوید حرفه‌ای شدن در این امر سخت‌تر از قبل، اما غیرقابل پیشبینی‌تر و غوطه‌ور‌تر است. بودون در مورد یک‌سری ابزارهای دیگر که بسیم در مخفی کاری از آن‌ها استفاده ‌میکند هم صحبت کرد:

ما ابزارهای مخفی‌کاری و تکامل آن‌ها را هم بازسازی کردیم. برخی از آن‌ها ابزارهای قدیمی هستند. (مثل چاقوهای قابل پرتاب و بمب‌های دودزا) که به خوبی با آن‌ها آشنا هستید. اما تیم ما تغییراتی را روی این ابزار‌ها ایجاد کرده که به بازیکن اجازه‌ میدهد تا به سبک خودش بازی کند.

جزییات زیادی در مورد تغییرات این ابزارها در دست نداریم. اما در تریلر رونمایی از بازی جدید Assassin’s Creed Mirage شاهد تغییراتی در بمب دودزا بودیم. بازی Assassin’s Creed در تاریخ نامشخصی در سال 2023 عرضه می‌شود. نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا