بازی Assassin’s Creed Infinity بر خلاف تصورات رایگان نخواهد بود!

خبرهای بد، همراه با اخبار خوب می‌آیند. ناامید نباشید

خبر رایگان نبودن Assassin's Creed Infinity

طرفداران سری بازی Assassin’s Creed‌ درحال لذت بردن از دنیای نورث، منتظر اخبار بیشتر از بازی Assassin’s Creed Infinity هستند و یوبیسافت اخباری خوب، درکنار خبری نسبتا بد برای آن‌ها دارد.

تابستان امسال بود که شرکت یوبیسافت به‌طور رسمی بازی Assassin’s Creed Infinity را معرفی کرد و آن‌ها قصد دارند نگاهی تازه به این سری بازی فوق‌العاده محبوب داشته باشند. این بازی به عبارت دیگر حول محور یک سرویس لایو چرخیده که کلیت نگاه تازه به سری بازی Assassin’s Creed را شکل می‌دهد. از همین رو، بسیاری گمان داشتند که نسخه جدید سری بازی Assassin’s Creed بر پایه یک سرویس لایو عنوانی رایگان خواهد بود، ولی اخبار تازه منتشر شده از اشتباه بودن چنین نظریه‌ای خبر می‌دهند.

این خبر پس از تماس‌های امروز توسط رئیس یوبیسافت یعنی ایو گیمو (Yves Guillemot) با سرمایه گذاران انتشار یافته و او به‌طور کاملا واضح بیان کرده که گرچه این بازی در حقیقت یک سرویس لایو خواهد بود، هزینه‌هایی برای کاربران در بر داشته و به‌طور رایگان عرضه نخواهد شد. آقای گیمو در این باره گفت:

این بازی رایگان نخواهد بود و ما شاهد بسیاری عناصر داستانی در این بازی خواهیم بود.

در سوی دیگر رئیس بخش مالی یوبیسافت اعلام کرد که بازی Assassin’s Creed Infinity در مراحل اولیه توسعه بوده و به نحوی اعلام داشت که به هیچ عنوان منتظر انتشار اخبار کلیدی از این بازی در آینده نزدیک نباشیم. بااین حال آقای گیمو سعی کرد اطلاعاتی درباره این بازی و کلیت آن در زمان توسعه کامل در اختیار ما قرار دهد تا برای مدتی کوتاه طرفداران آرام بگیرند. ایو گیمو در این باره گفت:

این بازی عنوانی کاملا نوآورانه خواهد بود، ولی تمام چیزهایی که درحال حاضر کاربران بازی‌های Assassin’s Creed در اختیار دارند را نیز خواهد داشت. این بازی شامل تمام عناصری که از اولین نسخه شما عاشقشان بودید است. این بازی عنوانی بسیار عظیم، همراه با بسیاری از عناصر حال حاضر و گذشته ما خواهد بود.

به‌طور کلی یوبیسافت تلاش کرد به ما این نوید را دهد که Infinity بسیار همگام با نسخه‌های پیشین و حال حاضر سری بازی Assassin’s Creed بوده و ما شاهد بسیاری از تجربه‌های قدیمی، این بار در سرویسی لایو خواهیم بود. ما هنوز نمی‌دانیم این ایده و تفکر تا چه حد عملی می‌شود و البته می‌دانیم مدت زمان زیادی تا متوجه شدن این موضوع باقی مانده است.

ما گمان داریم که با انتشار این بازی، مسیر سری بازی Assassin’s Creed تغییراتی عمده به خود خواهد دید و پتانسیل جذب کاربران را بیش از پیش خواهد داشت. شما چه فکری درباره این عنوان از سری بازی Assassin’s Creed که بر پایه سرویس لایو است دارید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا