1%
  • 0/10

بازی Assassin’s Creed Hexe تاریک‌ترین اثر مجموعه خواهد بود

روایت داستان شخصیت السا

بازی Assassin’s Creed Hexe تاریک‌ترین اثر مجموعه خواهد بود ۰ ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Assassin's Creed Hexe

تام هندرسون، افشاگر قابل اعتماد صنعت بازی‌ها به تازگی اعلام کرده که بازی Assassin’s Creed Hexe تاریک‌ترین اثر مجموعه خواهد بود.

جدیدترین بازی از سری اساسینز کرید با نام Codename Red شناخته می‌شود که گفته شده در اواخر سال جاری میلادی روانه بازار خواهد شد. با این حال، یوبیسافت روی توسعه چند بازی جدید و متفاوت دیگر از این فرنچایز نیز فعالیت می‌کند که یکی از مرموزترین آن‌ها، Assassin’s Creed Codename Hexe نام دارد.

داستان این بازی در دوره مجازات جادوگرها جریان دارد که برخلاف بسیاری از آثار چند سال اخیر فرنچایز، از المان‌های نقش‌آفرینی استفاده نمی‌کند. حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش آقای تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای سرشناس صنعت بازی‌‎ها اطلاعات جالبی از این عنوان مورد انتظار به اشتراک گذاشته است.

بر اساس ادعای این منبع آگاه، بازی نامبرده در واقع تاریک‌ترین اثر سری اساسینز کرید تا به امروز خواهد بود. ظاهرا شخصیت اصلی بازی، السا (Elsa) نام دارد که البته احتمالا تیم سازنده هنوز تصمیم قطعی در این باره اتخاذ نکرده و ممکن است که نام کاراکتر در آینده تغییر کند.

نکته جالب اینجا است که اگر شایعه‌ها صحت داشته باشند، بازی Hexe بعد از Assassin’s Creed Chronicles: China در سال ۲۰۱۵ میلادی، اولین اثر از سری اساسینز کرید بوده که شخصیت اصلی آن تنها یک مونث خواهد بود. همچنین، این اولین بازی اصلی مجموعه بوده که چنین رویکردی را در پیش گرفته است.

با استناد بر اظهارات آقای تام هندرسون، ظاهرا بازی Assassin’s Creed Codename Hexe در حال حاضر برای عرضه در سال ۲۰۲۶ برنامه‌ریزی شده است. بهتر است بدانید که پیش از آن، بازی Red در اواخر سال جاری تقدیم هوادارها می‌شود. به علاوه، بازی چندنفره و آنلاین اساسینز کرید تحت عنوان Invictus نیز در سال ۲۰۲۵ میلادی منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments