1%
  • 0/10

بازسازی یکی از بازی‌های قدیمی سری Assassin’s Creed توسط یوبیسافت

جدا از بلک فلگ

بازسازی یکی از بازی‌های قدیمی سری Assassin’s Creed توسط یوبیسافت ۰ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازسازی Assassin's Creed

گزارش اخیر یکی از افشاگرهای معروف نشان می‌دهد که شرکت یوبیسافت در حال بازسازی یکی از آثار قدیمی سری Assassin’s Creed است.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت یوبیسافت در حال حاضر روی توسعه چندین بازی مختلف از سری اساسینز کرید فعالیت می‌کند. بر اساس گزارش‌ها، ظاهرا یکی از عناوین مربوط به ریمیک بلک فلگ می‌شود که در میان آثار قدیمی فرنچایز از محبوبیت بسیار زیادی برخودار است.

حال بر اساس تازه‌ترین گزارش تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها، به نظر می‌رسد که یوبیسافت جدا از توسعه نسخه ریمیک Black Flag، مشغول بازسازی یکی دیگر از عناوین قدیمی مجموعه است. البته، این منبع آگاه هنوز نام بازی را مشخص نکرده و جزئیات بیشتری در خصوص تیم سازنده، تاریخ معرفی و انتشار آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

بهتر است بدانید تا به امروز شایعه‌های متعددی درباره ریمیک بازی اول اساسینز کرید به گوش رسیده که با توجه به محبوبیت آن، چندان دور از انتظار نیست که یوبیسافت برای احیای فرنچایز و تجدید خاطره هوادارها، این عنوان را از نو بسازد. هرچند که صحت این ادعا هنوز تایید یا تکذیب نشده است.

تام هندرسون معتقد است که این بازسازی از جمله عناوین جدید سری Assassin’s Creed به شمار می‌رود که تا پایان دهه پیش‌رو روانه بازار خواهد شد. گفتنی است که جدیدترین بازی فرنچایز با نام Codename Red برای عرضه در اواخر سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است.

بعد از این عنوان، نوبت به بازی چندنفره و آنلاین اساسینز کرید با نام Invictus می‌رسد. همچنین، شایعه شده بازی Codename Hexe در سال ۲۰۲۶ میلادی تقدیم هوادارها خواهد شد. بر این اساس، ممکن است که این نسخه ریمیک مرموز فاصله زیادی تا انتشار دارد و حالا حالاها باید منتظر ماند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments