تماشا کنید: بازی Assassin’s Creed بازسازی شد

بازگشت اولین قسمت یک فرنچایز حماسه‌ای

تماشا کنید: بازی Assassin’s Creed بازسازی شد گلناز کیانی ۵ ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ بازی | گیم

یکی از طرفداران بازی Assassin’s Creed با استفاده از ماشین توسعه بازی آنریل انجین (Unreal Engine 5) نشان داده است که اگر بازی با تکنولوژی امروز بازسازی می‌شد به چه شکل درمی‌آمد.

این ویدیو که توسط کانال یوتیوب تیزر پلی (TeaserPlay) به اشتراک گذاشته شده است نشان می‌دهد که یک بازسازی فرضی از قسمت اول اساسینز کرید (Assassin’s Creed) چگونه می‌تواند باشد. بازی اصلی در سال ۲۰۰۷ منتشر شد و یکی از محبوب‌ترین فرانچایز اکشن ماجراجویی جهان باز شرکت یوبی سافت (Ubisoft) را تأسیس کرد که طی سال‌ها دنباله‌های متعددی از آن منتشر شدند. با این حال که بیش از یک دهه از عرضه اولین قسمت بازی می گذرد همچنان عده‌ای از طرفداران هستند که از یوبی سافت خواسته‌اند تا آن را مطابق با استانداردهای مدرن بازسازی کند.

یوبی سافت هیچ برنامه ای برای بازسازی بازی اصلی اساسینز کرید اعلام نکرده است، هرچند که این نسخه به لطف سازگاری ایکس باکس با بازی‌های قدیمی‌تر برای بازی در کنسول‌های مدرن نیز در دسترس است. با اینکه طرفداران ممکن است به این زودی‌ ها شاهد بازسازی مناسبی از قسمت آغازین این مجموعه نباشند، اما می‌توانند با تماشای ویدیوی جدید آپلود شده توسط تیزر پلی، یک کانال یوتیوبی که در ساخت ویدیوهای مفهومی ساخته شده با آنریل انجین تخصص دارد، تصور کنند که بازی با استفاده از تکنولوژی یک دهه بعد چگونه خواهد بود.

ویدیوی آپلود شده توسط تیزر پلی دنیای اساسینز کرید یک را با جزئیات دقیق تر به تصویر می‌کشد. در این ویدیو الطیر (Altair) شخصیت اصلی و قهرمان این قسمت نشان داده می‌شود که در خیابان های شهر قدم می زند، دنیای بازی را کاوش می‌کند و با مربی خود المعلم (Al Mualim) صحبت می‌کند، عقاب مشهور این قسمت نیز در موارد متعدد بالای سر او دیده می شود. با اینکه این ویدئو الطیر را در حال انجام هیچ گونه تروری نشان نمی‌دهد، اما هنوز هم نسبتاً چشمگیر است و به نظر می‌آید برای طرفداران این فرنچایز جذاب باشد.

این اولین باری نیست که تیزر پلی با استفاده از آنریل انجین یک ویدیوی مفهومی بر اساس فرنچایز اساسینز کرید می‌سازد. در واقع، تیزر پلی تا کنون چند ویدیو مختلف از این مجموعه ساخته است. یکی از آن‌ها که توجه زیادی را به خود جلب کرد، نشان می‌داد که اگر داستان یکی از قسمت‌ها در ژاپن اتفاق می‌افتاد فضا به چه شکل طراحی می‌شد. این بازسازی به ویژه برای طرفداران جالب و هیجان انگیز بود زیرا تابه الان کشور ژاپن یکی از پر درخواست‌ترین لوکیشن‌های این فرنچایز بوده است.

در یک ویدیوی متفاوت دیگر یک نسخه فرضی از قسمت Assassin’s Creed Infinity به تصویر کشیده شده است. بازی ای که طرفداران مطمئناً می‌دانند در حال توسعه است. گفته می‌شود قسمت جدید اساسینز کرید یک بازی سرویس زنده است که چندین قهرمان و شخصیت اصلی را در خود جای داده است و داستان آن در مکان‌های متعددی اتفاق می‌افتد. هنوز به درستی از این بازی رونمایی نشده است اما این احتمال وجود دارد که این بازی در رویداد آینده یوبی سافت فوروارد (Ubisoft Forward) نمایش داده شود.

چیزی که طرفداران بازی Assassin’s Creed می‌توانند با اطمینان منتظر آن باشند، رونمایی مناسب از Assassin’s Creed Mirage است. پس از افشای آنلاین بازی، یوبی سافت پیش از موعد بازی Assassin’s Creed Mirage را به طور رسمی معرفی کرد و تایید کرد که در رویداد یوبی سافت فوروارد در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور ماه) در ساعت ۱۲ بعد از ظهر به وقت محلی به نمایش گذاشته خواهد شد.

قسمت اول بازی اساسینز کرید همچنان برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 در دسترس است.

نظر شما درباره این ویدیو چیست؟ آیا تیزر پلی موفق شده است بازی را به خوبی بازسازی کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا