یوبیسافت از بازی جدید اساسینز کرید رونمایی کرد

بازگشت به ریشه‌ها

یوبیسافت از بازی جدید اساسینز کرید رونمایی کرد پارسا خلیلی ۰ ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
بازی جدید اساسینز کرید

بالاخره بعد از شایعات بسیاری که در فضای مجازی پخش شده بود، یوبیسافت از بازی جدید اساسینز کرید با نام Assassin’s Creed Mirage رونمایی کرد.

ماه‌هاست که شایعاتی مبنی بر تبدیل شدن بسته‌ الحاقی بزرگ والهالا یه یک بازی مستقل به‌گوش می‌رسید. منابع خبری متعددی از این پروژه با عنوان Rift یاد می‌کردند، اما پیرو رونمایی جدید یوبیسافت، اثر بعدی فرانچایز رسما Assassin’s Creed Mirage نام گرفت. همچنین تیم توسعه ضمن به نمایش گذاشتن تصویری بسیار زیبا در توییتر، اعلام کردند که با برگزاری رویداد Ubisoft Forward در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور ماه)، اطلاعات بیشتری از بازی منتشر خواهد شد.

پیش‌تر یک یوتوبر با نام j0nathan، اطلاعات جالب و قابل توجهی از بازی جدید اساسینز کرید را لو داده بود که جیسون شرایر (Jason Schreier) و جف گراب (Jeff Grubb) نیز صحت آن را تایید کرده بودند. طبق اطلاعات لو رفته، داستان بازی در شهر بغداد بین سال‌های ۸۶۰ الی ۸۷۰ میلادی رخ داده و گیمرها را در نقش بسیم ابن اسحاق قرار می‌دهد تا ماجراجویی جدیدی را در اوج اغتشاشات سامرا آغاز کنند. همچنین گیم پلی و مکانیک‌های بازی نیز از نسخه اول الهام گرفته شده و به‌نوعی بازگشت به ریشه‌ها قلمداد می‌شود. در واقع دیگر خبری از انتخاب دیالوگ یا سیستم‌های نقش‌آفرینی که از نسخه‌ Origins تا الان دیده‌ایم نیست. درنهایت Assassin’s Creed Mirage یک ماموریت ویژه خواهد داشت که تنها در صورت پیش خرید بازی قابل دسترس است. این ماموریت The Forty Thieves Quest نام دارد و اقتباسی است از داستان مشهور علی بابا و چهل دزد بغداد.

ممکن است تیم توسعه در رویداد Ubisoft Forward علاوه بر تایید صحت تمامی شایعات مطرح شده، از تاریخ انتشار بازی نیز رونمایی کنند. اگرچه طرفداران نمی‌توانند در سال جاری انتظار از راه رسیدنش را داشته باشند، زیرا یوبیسافت قبلا اعلام کرده بود که عرضه بازی بنا به دلایلی‌ تا سال ۲۰۲۳ به‌تعویق افتاده است. شاید آنها همزمان مشغول توسعه نسخه بازسازی شده Assassin’s Creed 1 هستند. در حال حاضر باید امیدوار بود تا در تاریخ ۱۰ سپتامبر اطلاعاتی در این رابطه با دوست‌داران فرانچایز اساسینز کرید به اشتراک گذاشته شود.

بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Mirage فعلا در مرحله توسعه قرار دارد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا این اثر جدید می‌تواند یوبیسافت و فرانچایز اساسینز کرید را به دوران اوج خود بازگرداند؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا