بازی اساسینز کرید در جنگ ویتنام ایده بعدی خواهد بود!

جدیدترین نسخه اساسینز کرید با نام Bloodstone منتشر شد!

اساسینز کرید در جنگ ویتنام

با گذشت ۱۶ سال از تولد سری بازی جذاب Assassin’s Creed، ما هنوز شاهد روند رو به رشد این بازی به لطف ایده‌های جدید توسعه دهندگان و نویسندگان آن هستیم. حال اساسینز کرید در جنگ ویتنام جدیدترین ایده آن‌ها بوده که می‌تواند برای همه عجیب ولی جذاب باشد!

سری اساسینز کرید اولین مرتبه در سال ۲۰۰۷ به انتشار رسید و به سرعت میلیون‌ها چشم را به خود خیره کرد. پس از آن ما شاهد رمان‌ها، کمیک بوک‌ها، فیلم سینمایی و نسخه‌های متعدد بازی‌های ویدیویی با این نام بوده‌ایم. همچنین نباید از لایو اکشن نتفلیکسی در دست ساخت این سری نیز چشم پوشی کرد.

اما موضوع امروز ما چیز دیگری است. یکی از مهم‌ترین ارکان موفقیت سری اساسینز کرید، داستان‌های جذاب آن بوده که حد و مرزی ندارند و با هر نسخه جدید ما را به نقطه‌ای تازه از جهان، با داستانی تازه می‌برند. ما در نسخه‌‌های اخیر به یونان، مصر باستان و انگلیس رفته و به زودی در Assassin’s Creed Mirage در عراق و در Assassin’s Creed Jade در چین قدم بر می‌داریم. حال این تنوع مکان، می‌تواند ما را به ویتنام و جنگ این کشور با ایالات متحده ببرد!

رمان Assassin’s Creed Bloodstone، نوشته گیوم دوریسون (Guillaume Dorison) جدیدترین محتوای منتشر شده از سری اساسینز کرید است که ما را به جنگ ویتنام می‌برد. این رمان در سال ۲۰۱۷ شهر توکیو آغاز شده و داستان شخصی با نام تومو ساکاگاوا (Tomo Sakagawa) را برای ما تعریف کرده که به احیای خاطرات الکسی گاورانی (Aleksi Gavrani)، یکی از آدمکش‌های قهار اتحاد جماهیر شوروی می‌پردازد. الکسی طی داستان ما عضوی از پیمان اساسین‌ها شده و پس از استخدام توسط سی آی ای (CIA)، به تحقیق درباره بوریس پاش (Boris Pash) از چهره‌های مهم جنگ جهانی دوم می‌پردازد.

در چکیده این رمان، تومو به عنوان یکی از جوان‌ترین اعضای اساسین‌های ژاپن معرفی می‌شود، با این حال قدرت اصلی او در علم کامپیوتر و هک بوده و قدرت دوم او مبارزه است. تومو طی تحقیقات خود متوجه سو استفاده عظیم از اطلاعات خود توسط تیمی سوئیسی می‌شود!

در ادامه نوشته شده که تومو به دنبال حل این مشکل و طی تحقیقات خود، ردپای اساسینی دیگر در جنگ ویتنام را یافته و آن را دنبال می‌کند. این اساسین الکسی گاورانی بوده که پیش‌تر به او اشاره داشتیم. حال بسیاری از کاربران در شبکه ردیت باور دارند که یوبیسافت به زودی رمان Assassin’s Creed Bloodstone را تبدیل به یک بازی ویدیویی خواهد کرد. نظر شما درباره اساسینز کرید در جنگ ویتنام چیست؟ آیا شما بازی ویدیویی برگرفته از این رمان حمایت می‌کنید؟ در انتظار نظرات شما هستیم.

3 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا