ریمیک بازی Assassin’s Creed 4 در دست ساخت قرار دارد

ریمیک بازی Assassin’s Creed 4

در صورتی که گزارش اخیر وب سایت Kotaku حقیقت داشته باشد، یوبیسافت مشغول ساخت ریمیک بازی Assassin’s Creed 4 است.

تعداد قابل توجهی از شرکت‌ها و استودیوهای بازیسازی طی سال‌های گذشته تمرکز خود را روی توسعه ریمستر و ریمیک عناوین قدیمی قرار داده‌اند. بدین ترتیب، مخاطبانی کاملاً جدید می‌توانند پای تجربه آن محصول بنشینند. یوبیسافت هم از این قاعده مستثنا نبوده و در سال ۲۰۱۹ میلادی Assassin’s Creed 3 Remastered را در دسترس علاقه مندان قرار داد. ناشر فرانسوی همچنین روی ریمیک Prince of Persia: Sands of Time کار می‌کند که در حال حاضر تاریخ انتشاری ندارد.

وب سایت Kotaku اخیراً یک گزارش اختصاصی روی خروجی خود قرار داده و بواسطه آن مدعی شده ریمیک بازی Assassin’s Creed 4 مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد. کوتاکو اطلاعات را از دو منبع مختلف دریافت کرد که ترجیح دادند نامشان فاش نشود. با توجه به گفته‌های آنان، عنوان مزبور در مراحل ابتدایی تولید به سر برده و علاقه مندان نباید انتظار داشته باشند حداقل تا چند سال دیگر خبری از انتشار باشد. منابع همچنین فاش کردند تیمی از شعبه یوبیسافت سنگاپور روی پروژه کار می‌کند. در ضمن، کوتاکو تلاش کرد با نماینده یوبیسافت تماس گرفته و صحت ماجرا را بررسی کند اما او ترجیح داد هیچ چیزی در این باره نگوید.

ششمین اساسینز کرید با نام کامل Assassin’s Creed IV: Black Flag در سال ۲۰۱۳ میلادی به بازارهای جهانی آمد. نسخه‌های پیشین سری شامل گشت و گذار آزادانه روی خشکی می‌شد اما کاربر در این بازی می‌تواند سوار کشتی شده و آن را در نبردهای دریایی یا برای رسیدن به مقصد مورد نظر کنترل کند. نوآوری‌های این بازی نسبت به برادران بزرگتر خود باعث شد تحسین‌ها را برانگیخته و یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های سال لقب بگیرد. در ضمن، داستان در دوره طلایی دزدان دریایی جریان داشته و روی ادوارد کنوی متمرکز است.

ادوارد کنوی یک دزد دریایی است که خود را وسط درگیری میان اساسین‌ها و تمپلارها می‌یابد. او در ابتدا به هر دو جبهه کمک می‌کند؛ زیرا تنها به فکر منافع شخصی است اما طی اتفاقی تصمیم می‌گیرد به اساسین‌ها بپیوندد. در ضمن، او پدربزرگ کانر شخصیت اصلی Assassin’s Creed 3 است.

پس از اینکه سفرها و درگیری‌های دریایی Assassin’s Creed 4 مورد استقبال قرار گرفت، یوبیسافت روی یک بازی با همین مضمون متمرکز شد. عنوان مزبور با نام Skull and Bones شناخته شده و از سال ۲۰۱۳ میلادی تاکنون فراز و نشیب‌های بسیاری را تجربه کرده است. ناشر فرانسوی فعلاً قصد دارد آن را تا قبل از اسفند ۱۴۰۲ منتشر کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا