تماشا کنید: تریلر زمان عرضه بازی Deathloop منتشر شد

شمارش معکوس برای آزادی آغاز شده است!

تماشا کنید: تریلر زمان عرضه بازی Deathloop منتشر شد نیما خدارحمی ۰ ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی

زمان زیادی تا انتشار عنوان مورد انتظار Deathloop باقی نمانده و استودیو Arkane نیز دست روی دست نگذاشته و ما را با انتشار تریلر زمان عرضه بازی خود به‌وجد آورده است.

روزهای خوبی پیش روی کاربران پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی با انتشار بازی مورد انتظار Deathloop قرار دارد. روز گذشته نقدها و نمرات این عنوان مورد انتظار منتشر شد و توانست نمره ۸۸ را از میان ۷۴ نقد کسب کند که نمره‌ای خیره کننده برای این بازی‌ است. به احتمال بسیار زیاد ما شاهد این بازی درمیان نامزدهای جایزه بهترین بازی سال خواهیم بود. عنوان Deathloop این روزها بدون شک یکی از مورد بحث‌ترین بازی‌های دنیای بازی‌های ویدیویی بوده که البته لایق این میزان توجه است.

بازی Deathloop طی روز ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۱، برابر با ۲۳ شهریور سال ۱۴۰۰ در دسترس کاربران پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت و از همین رو استودیو Arkane تریلر زمان عرضه این بازی را منتشر کرده تا ما نگاهی عمیق‌تر به این بازی داشته باشیم.

بازی Deathloop داستان قاتلی با نام کولت وان (Colt Vahn) را برای ما شرح داده که در تلاش است از جزیره بلک‌ریف (Blackreef Isle) فرار کند. ولی زمانی که این جزیره در یک لوپ زمانی گیر کرده، چنین کاری ساده نخواهد بود و این لوپ باعث می‌شود روز کولت از نو آغاز شود. کولت تنها یک راه فرار از این جزیره داشته و آن، از بین بردن هر هشت عضو Visionaries است.

گروه Visionaries که شخصیت‌های منفی داستان ما هستند، در حقیقت گروهی از دانشمندان، هنرمندان و افراد دیگر بوده که قصد دارند با استفاده از این لوپ زمانی تا ابد زندگی کنند. کلت در تلاش است این لوپ را شکسته و فرار کند و از همین رو گروه Visionaries تبدیل به قاتلانی خون سرد شده که برای زنده ماندن و شکسته نشدن این لوپ دست به هرکاری زده و به کشتن کلت نیز تن داده‌اند. حال هدف شما و کلت کشتن هر هشت عضو طی یک لوپ زمانی و همزمان دور ماندن از جولیانا بلیک (Julianna Blake)، قاتلی‌ست که هدفش تنها به قتل رساندن شماست.

بازی Deathloop مانند سری دیگر استودیو Arkane یعنی Dishonored، انبوهی از قدرت‌ها را در اختیار شما قرار داده و شما می‌توانید با استفاده از آن‌‌ها و روش‌های متفاوت، دشمنان خود را به قتل رسانده و از این جزیره خارج شوید. عنوان Deathloop به‌مدت یک سال در انحصار شرکت سونی و پلی استیشن قرار داشته و باید دید و پس از آن چه اتفاقی برای بازی Deathloop خواهد افتاد. به‌نظر شما بازی Deathloop عنوانی موفق خواهد شد؟ فکر می‌کنید استودیو Arkane می‌تواند با انتشار این بازی بیش از پیش پیشرفت کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا