1%
  • 0/10

آیا دو فیلم نهایی فصل پنجم هایکیو می‌توانند آخرین آرک داستان را پوشش دهند؟

آیا فصل پنجم می‌تواند بر طبق مانگا پیش برود؟

آیا دو فیلم نهایی فصل پنجم هایکیو می‌توانند آخرین آرک داستان را پوشش دهند؟ ۳ ۱۷ آذر ۱۴۰۲ اخبار انیمه کپی لینک
فصل پنجم هایکیو

آخرین آرک مانگا جذاب و دیدنی هایکیو (Haikuu!!) در قالب دو فیلم انیمه‌ای منتشر می‌شود. اما طرفداران این مجموعه انیمه‌ای هیجان انگیز این پرسش برایشان مطرح شده است که فصل پنجم هایکیو چگونه قرار است تنها در قالب دو فیلم، بیشتر از صد چپتر از مانگا را پوشش دهد؟

سه سال از پخش فصل چهارم هایکیو می‌گذرد و اکنون طرفداران این انیمه زیبا، مشتاقانه منتظر اکران فصل پنجم آن هستند. حساب کاربری توییتر هایکو، به تازگی توییتی را به اشتراک گذاشته است که در آن گفته شده است فصل پنجم هایکیو در قالب دو فیلم منتشر می‌شود. این توییت با واکنش‌های بسیار متفاوتی از طرف طرفداران همراه بود. برخی از آنها از این واقعیت که، آخرین قسمت‌های انیمه مورد علاقه‌شان به زودی منتشر خواهد شد، بسیار هیجان زده بودند اما از طرفی، برخی دیگر سردرگم شده بودند و برایشان این سوال مطرح شده بود که فصل پنجم هایکیو چگونه قرار است تنها در قالب دو فیلم، بیشتر از صد چپتر از مانگا را پوشش دهد؟ آیا به راستی این امکان وجود دارد که همه چپترهای مانگا را، آنگونه که باید و شاید، تنها در قالب دو فیلم بگنجانند؟

 تصمیم استودیو سازنده انیمه هایکیو برای ساخت فصل نهایی در قالب دو فیلم، ممکن است به دلیل محدودیت بودجه آنها باشد. فیلم مجموعه‌های انیمه‌ای دیگری همانند Jujutsu Kaisen و Demon Slayer با موفقیت‌های بی سابقه‌ای همراه بوده‌اند؛ از این رو، این امکان وجود دارد که فیلم‌های انیمه هایکیو نیز با استقبال جهانی روبه‌رو شوند.

اولین قسمت این دو فیلم از هایکیو ممکن است تا حدودی به مسابقه Kamomedai بپردازد، و این احتمال نیز وجود دارد که تمرکز قسمت دوم، به صورت کامل بر روی کل این مسابقه باشد. دوره آموزشی هیناتا در برزیل نیز، ممکن است در همین قسمت گنجانده شود زیرا که تاثیر بزرگی بر پیشرفت او به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای داشت. اما متاسفانه از آنجایی که بیشتر از صد چپتر از مانگا، در دو فیلم خلاصه می‌شود، این احتمال وجود دارد که تمرکز اصلی داستان تنها بر روی تیم کاراسونو باشد و با همان جزئیاتی که در مانگا به تصویر کشیده شده است، به مسابقه دیگر تیم‌ها پرداخته نشود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments