برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تماشا کنید: رونمایی از ظاهر جدید وای در تیزر فصل دوم Arcane

نگاهی تازه به متحدان وای

تماشا کنید: رونمایی از ظاهر جدید وای در تیزر فصل دوم Arcane ۰ ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

همانطور که انتظار می‌رفت، در جریان برنامه Next on Netflix Animation شاهد نمایش تیزر فصل دوم Arcane بودیم.

استودیو رایت گیمز در راستای افزایش محبوبیت League of Legends تصمیم گرفت با همکاری نتفلیکس سریالی بر اساس آن بسازد. نتیجه اتخاذ چنین تصمیمی، Arcane بود که اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شد. اثر مزبور نشان می‌دهد چطور نزاع بین اهالی دو شهر پیلت اُوِر و زان رابطه خواهرانه وای و جینکس را تحت تاثیر قرار داده و آن‌ها را به دشمنانی خونین تبدیل می‌کند.

سریال Arcane نه تنها ارقام بسیار خوبی را در زمینه بازدید به ثبت رساند، بلکه در لیست بهترین اقتباس‌های بازی‌های ویدیویی قرار گرفته است. فصل دومش هم مراحل پایانی ساخت را پشت سر می‌گذارد تا برای انتشار در ماه‌های آتی از سال جاری میلادی به نتفلیکس (Netflix) بیاید. در ضمن، انتشار آیتم‌های تبلیغاتی از قسمت‌های جدید طی چند وقت گذشته آغاز شده است.

نتفلیکس برنامه‌ای را با نام Next on Netflix Animation برگزار کرد تا در جریان آن محصولات انیمیشنی و رو به انتشار خود را به نمایش بگذارد. یکی از ویدیوها، تیزر فصل دوم Arcane بود که شخصیت وای را با ظاهری متفاوت و جدید به نمایش می‌گذارد. همچنین در کنار او می‌توان کیتلین و دو شخصیت جدید را مشاهده کرد که قرار است در فصل دوم بطور مفصل معرفی شوند.

اگرچه اطلاعاتی از دو شخصیت جدید نداریم، با توجه به لباس‌هایشان می‌توان گفت به انفورسرها (Enforcer) یا نیروهای پلیس پیلت اور تعلق دارند. اتحاد وای با نیروهای پلیس پیلت اور در نگاه اول عجیب و غیرمنتظره است اما احتمالاً می‌خواهد از این طریق در حمله‌شان به زان حضور داشته و مطمئن شود که خواهرش دستگیر خواهد شد، نه اینکه کشته شود.

تعداد قسمت‌های فصل دوم Arcane مشخص نبوده و حتی نمی‌دانیم در چه تاریخی از نوامبر در دسترس قرار خواهد گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments