پنجره انتشار فصل دوم آرکین سرانجام اعلام شد

به این زودی‌ها منتظرش نباشید

پنجره انتشار فصل دوم آرکین

انتظارها سرانجام به انتها رسید و شرکت تنسنت اخیراً پنجره انتشار فصل دوم آرکین (Arcane) را اعلام کرده است.

قبل از اینکه The Last of Us اوایل سال جاری میلادی از طریق HBO روی آنتن رفته و تحسین‌ها را بعنوان اقتباسی از بازی‌های ویدیویی برانگیزد، Arcane موفق شده بود به چنین دستاوری برسد. اثر مزبور بر اساس League of Legends ساخته شده و تماشایش نه تنها برای طرفداران، بلکه برای مخاطبان عام بسیار لذت بخش بود. همین موضوع باعث شد فصل دوم این سریال انیمیشنی در لیست انتظار بسیاری قرار بگیرد.

سریال آرکین در پیلت اور و زان روایت می‌شود؛ یکی نماد پیشرفت و تکنولوژی بوده و دیگری محل مناسبی برای رشد تبهکاران است. شخصیت‌های اصلی داستان هم وای و جینکس هستند که دست سرنوشت آن دو را به دشمنانی خونین برای یکدیگر تبدیل می‌کند. در ضمن، صداپیشه‌های متعددی در آرکین حضور دارند که مشهورترینشان هایلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) است.

تنسنت، شرکت مادر رایت گیمز (سازنده لیگ آو لجندز) به شمار می‌رود. این مجموعه چینی اخیراً رویدادی با نام Video V Vision Conference برگزار کرد که در جریان آن پنجره انتشار فصل دوم آرکین اعلام شد. بر این اساس، علاقه مندان باید تا سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۴ میلادی (مصادف با ۱۰ مهر الی ۱۱ دی ۱۴۰۳) منتظر بمانند. اگر شرایط مطابق انتظار پیش رفته و تغییری در برنامه ریزی‌ها بوجود نیاد، شاهد فاصله‌ای سه ساله میان فصل اول و دوم خواهیم بود.

نیکولو لائورنت (Nicolo Laurent) مدیرعامل رایت گیمز است. او چند ماه پیش مصاحبه‌ای را انجام داده و در بخشی از آن گفته بود هیچ فشاری روی دست اندرکاران آرکین برای آماده سازی سریعتر محصول نهایی وجود ندارد. لائورنت که روی «کیفیت» تاکید داشت، فاش کرد نسبت به موفقیت فصل اول اطمینان نداشتند. اگر می‌دانستند، بدون شک روند تولید فصل دوم را زودتر آغاز می‌کردند.

در حال حاضر جزئیاتی از فصل دوم در دسترس نبوده و تنها می‌دانیم سیلکو در قسمت‌های جدید بازخواهد گشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا