جزئیاتی از فیلمنامه اولیه Aquaman and the Lost Kingdom لو رفته است

دلیل غیبت ویلم دفو مشخص شد

جزئیاتی از فیلمنامه اولیه Aquaman and the Lost Kingdom لو رفته است سورنا رضایی ۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
فیلمنامه اولیه Aquaman and the Lost Kingdom

یکی از افشاگران سینما که با نام MyTimeToShineHello شناخته می‌شود، اطلاعاتی را از فیلمنامه اولیه Aquaman and the Lost Kingdom لو داده است.

استودیو وارنر طی ماه‌های آینده Aquaman and the Lost Kingdom را به سینماها خواهد آورد که حسن ختامی برای DC Extended Universe به شمار می‌رود. آرتور کری در این قسمت مشغول زندگی دوگانه خود بعنوان پدر و پادشاه آتلانتیس است که ناگهان بلک مانتا سر می‌رسد. او یک نیزه باستانی پیدا کرده و بیشتر از همیشه قدرت دارد. آکوامن که به تنهایی نمی‌تواند از پس دشمن قدیمی خود بربیاید، تصمیم می‌گیرد به سراغش برادرش رفته و از او کمک بگیرد.

در صورتی که اخبار مربوط به دومین اقتباس سینمایی آکوامن را دنبال کرده باشید، احتمالاً باید بدانید شخصیت والکو با نقش آفرینی ویلم دفو (Willem Dafoe) در فیلم حضور ندارد. جیمز وان (James Wan)، کارگردان پروژه، در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود فاش کرد والکو بخشی از فیلمنامه اولیه بود اما دفو بدلیل تداخل در برنامه ریزی‌ها نمی‌توانست جلوی دوربین بیاید. به همین دلیل، مجبور شدند شخصیت مزبور را بطور کامل از داستان حذف کنند. وان همچنین گفت آتلانتا با نقش آفرینی نیکول کیدمن (Nicole Kidman) جایگزین والکو شده و نقش مشاور آرتور را در قسمت دوم بر عهده دارد.

MyTimeToShineHello یک افشاگر صنایع فیلم و سریال بوده و اخیراً اطلاعاتی را از فیلمنامه اولیه Aquaman and the Lost Kingdom فاش کرده است. طبق ادعای او، داستان فرعی‌ای درباره یک ویروس در فیلمنامه اولیه وجود داشت که در شهر آتلانتیس شیوع یافته و باعث مرگ ساکنان از جمله والکو می‌شود. در واقع، نویسندگان قصد داشتند غیبت این شخصیت را بدین شکل توجیه کنند. با این حال، MTTSH تاکید دارد بخش‌های مربوط به ویروس را از نسخه نهایی حذف شده و در طول فیلم هیچ اشاره‌ای به والکو نمی‌شود.

منابع غیررسمی طی روزهای گذشته مدعی شده‌اند برخی از شرکت کنندگان در اکران آزمایشی Aquaman and the Lost Kingdom آن را نیمه کاره رها کرده‌اند. اگرچه نمی‌شود تایید یا رد کرد، برخی اعتقاد دارند این اتفاق بدلیل کیفیت پایین رخ داد. برخی دیگر هم تقصیر را گردن یکی از صحنه‌های بخصوص فیلم انداخته و آن را باعث واکنش عجیب تماشاگران می‌دانند.

آکوامن و پادشاهی گم شده از تاریخ ۲۹ آذر (مصادف با ۲۰ دسامبر) اکران خواهد شد.

3.3 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا