تهدید ایلان ماسک جلوی اخراج امبر هرد از آکوامن 2 را گرفت!

ظاهراً کارگردان پروژه از هرد رضایت نداشت

اخراج امبر هرد از آکوامن 2

رسانه Variety در یکی از گزارش‌های اخیر خود مدعی شده تهدید ایلان ماسک جلوی اخراج امبر هرد از آکوامن 2 را گرفت.

ماجرای طلاق جانی دپ (Johnny Depp) و امبر هرد (Amber Heard) در ابتدا به ضرر بازیگر دزدان دریایی کارائیب (Pirates of the Caribbean) تمام شد. بطوری که وانر و والت دیزنی (Walt Disney) تصمیم گرفتند به همکاری‌شان با او خاتمه دهند. با این حال، ورق در ادامه برگشت و انتشار یک نوار صورتی ثابت کرد هرد همسر سابق خود را مورد آزار و اذیت قرار داد. او حتی در دادگاه به افترا علیه دپ محکوم شد.

انتشار نوار صوتی جوی منفی علیه امبر هرد در فضای مجازی ایجاد کرد تا جایی که گروهی از کاربران فضای مجازی خواهان اخراجش از Aquaman and the Lost Kingdom شدند. حتی در یک برهه شایعه‌ای در این باره منتشر شد اما چنین اتفاقی رخ نداد. البته هرد مدعی شد میزان حضورش را جلوی دوربین کاهش دادند. اینطور که بنظر می‌رسد، ادعای هرد حقیقت داشت.

گزارش اخیر Variety به روند پر فراز و نشیب تولید Aquaman 2 پرداخته است. امبر هرد مدعی شده جیسون موموآ (Jason Momoa) تلاش کرد او را از پروژه اخراج کند. حتی برای آزار او با شرایطی نامناسب و ظاهری شبیه به جانی دپ به صحنه فیلمبرداری آمد. هرد همچنین گفته جیمز وان (James Wan) بخاطر ماجرای دادگاهش بی‌تفاوت بوده و از او حمایت نمی‌کرد.

رسانه ورایتی در بخش دیگری از گزارش خود مدعی شده اخراج امبر هرد از آکوامن 2 تقریباً رخ داده بود که ایلان ماسک (Elon Musk)، معشوقه‌اش در آن برهه زمانی، در ماجرا دخالت کرد. اینطور که بنظر می‌رسد، یکی از وکلای ماسک از طرف او نامه‌ای تهدیدآمیز نوشت و برای استودیو وارنر فرستاد. بدین ترتیب، هرد اخراج نشد اما مدت زمان حضورش جلوی دوربین کاهش یافت.

طبق گزارش‌های غیررسمی، دو صحنه امبر هرد از آکوامن و پادشاهی گم شده حذف شده است: صحنه اول، به مبارزه او و بلک مانتا تعلق دارد؛ صحنه دوم هم شامل تعاملش با جیسون موموآ می‌شود. البته منابع ورایتی مدعی شده‌اند ماجرای اخراج هرد از آکوامن 2 به دادگاهش یا درخواست جیسون موموآ ربطی نداشت، بلکه به عقیده جیمز وان و استودیوی وارنر شیمی میان هرد و بازیگر نقش اصلی مرد چندان قابل قبول نبود.

در انتها، لازم به ذکر است Aquaman 2 در تاریخ ۲۹ آذر (مصادف با ۲۰ دسامبر) راهی سینماها خواهد شد.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا