1%
  • 0/10

با زیرنویس فارسی ببینید: اولین تریلر Aquaman and the Lost Kingdom منتشر شد

آکوامن و دردسرهای پدر شدن!

با زیرنویس فارسی ببینید: اولین تریلر Aquaman and the Lost Kingdom منتشر شد ۰ ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ سینما (زیرنویس فارسی) کپی لینک

استودیو وارنر به وعده خود عمل و اولین تریلر Aquaman and the Lost Kingdom را در فضای مجازی سرانجام منتشر کرده است.

دومین اقتباس سینمایی آکوامن طی ماه‌های باقی مانده از سال جاری میلادی روی پرده نقره‌ای خواهد آمد. این اثر Aquaman and the Lost Kingdom نامگذاری شده و تقابل آرتور کری و بلک مانتا را به تصویر می‌کشد. بلک مانتا موفق شده یک نیزه سه شاخ باستانی را پیدا کرده و بواسطه آن بسیار قدرتمند شده است. به همین دلیل، آرتور مجبور می‌شود به سراغ برادر محبوس خود رفته و برای نجات جهان از او کمک بگیرد.

همان‌طور که وعده داده شده بود، وارنر اولین تریلر Aquaman and the Lost Kingdom را منتشر کرده است. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و در بخش ابتدایی آن با آرتور کری ملاقات می‌کنیم که در کنار انجام وظیفه بعنوان پادشاه آتلانتیس، از پسرش مراقبت می‌کند. در ادامه هم بلک مانتا را می‌بینیم که یک نیزه سه شاخ در اختیار داشته و روی هدفش تاکید دارد: کشتن آکوامن و هر چیزی که به آن عشق می‌ورزد. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، آکوامن باعث مرگ پدر بلک مانتا شد و همین اتفاق دشمنی‌شان را شکل داد.

جیمز وان (James Wan) مانند قسمت اول، آکوامن و پادشاهی گم شده را کارگردانی کرده است. او اخیراً پای مصاحبه با رسانه Entertainment Weekly نشسته و در بخشی از آن توضیحاتی را درباره روند پر فراز و نشیب فیلمبرداری ارائه داده است. طبق گفته‌های وان، برنامه بازیگرها با یکدیگر تداخل داشت و به همین دلیل، مجبور شدند فاز فیلمبرداری را به بازه‌های زمانی مختلفی تقسیم کنند. او همچنین شایعه مربوط به فیلمبرداری دوباره برخی صحنه‌ها را تایید کرد:

فیلمبرداری اضافی همیشه چیز بدی نیست. با طرح‌های جدید مواجه می‌شوم و ایده‌های تازه در ذهنم شکل می‌گیرند. The Conjuring 2 نمونه عالی‌ای از فیلمی است که ساختش تمام شده بود اما ناگهان یک چراغ بالای سرم روشن شد [اشاره به شکلگیری ایده‌های جدید] و به خودم گفتم: «می‌دانم باید چکار کنم» اتفاق مشابهی برای آکوامن 2 رخ داد.

فیلم آکوامن و پادشاهی گم شده از تاریخ ۲۹ آذر (مصادف با ۲۰ دسامبر) در سالن‌های سینما اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments