#مهسا_امینی

اطلاعاتی از رویداد Warlord در Apex Legends فاش شد

این رویداد در ماه مارس از راه می‌رسد

رویداد Warlord در Apex Legends

یکی از کاربران توییتر که با نام Garret فعالیت دارد، اخیرا نخستین اطلاعات را از رویداد Warlord در Apex Legends فاش کرد.

ریسپاون اینترتینمنت و الکترونیک آرتز اوایل فوریه‌ی سال ۲۰۱۹ بدون اینکه هیچ گونه اقدام تبلیغاتی‌ای انجام دهند، محصول مشترک خود را تحت عنوان Apex Legends روانه‌ی بازار کردند. این بازی رایگان به واسطه‌ی نوآوری‌های خود در زمینه‌ی گیم‌پلی و همچنین گان‌پلی‌ای جذاب موفق شد محبوبیت زیادی را در میان منتقدان و مخاطبان به دست بیاورد. با فرا رسیدن فوریه‌ی سال ۲۰۲۱، سازندگان تصمیم گرفتند به مناسبت دو سالگی محصولشان رویدادی به نام Anniversary Collection Event برگزار کرده و مد جدیدی تحت عنوان Locked and Loaded را به پلی‌لیست اضافه کنند. در مد اصلی، کاربر رقابت را بدون داشتن هیچ گونه تجهیزاتی آغاز می‌کند اما در مد L&L سلاح موزامبیک و چند آیتم دیگر در کوله‌پشتی تمامی کاربران قرار دارد.

Anniversary Collection Event، تنها موردی نیست که با آغاز فصل هشتم رقابت‌ها به Apex Legends آمد. کاربران هم اکنون می‌توانند کاراکتر جدیدی را انتخاب کنند که فیوز نام دارد. او متخصص انفجار بوده و مانند دیگر کاراکترهای حاضر در بازی، از قابلیت‌های منحصر به فردی برخوردار است. فیوز می‌تواند با استفاده از دست رباتیک خود نارنجک‌ها را به‌طور دقیق‎تری پرتاب کند. قابلیت‌های Tactical و Ultimate او هم با نام‌های Knuckle Cluster و The Motherlode شناخته می‌شوند. مورد اول، به کاربر اجازه می‌دهد با بمب‌های خوشه‌ای دشمن را هدف گرفته و مورد دوم و پایانی هم یک لانچر است که می‌تواند دشمنان را در یک حلقه‌ی آتش محاصره کرده و قدرت مانور را از آن‌ها بگیرد.

یکی از کاربران توییتر که با نام Garret شناخته می‌شود، چندی پیش نخستین اطلاعات را از رویداد Warlord در Apex Legends فاش کرد. ریسپاون اینترتینمنت معمولا با آغاز رویداد جدید، اسکین‌های تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کند. این موضوع برای Warlord هم صادق است. اگر اطلاعات لو رفته صحیح باشند، در جریان رویداد آتی شاهد اضافه شدن اسکین‌های لجندری برای لوبا، کریپتو، جیبرالتر، کاستیک، روننت، رمپارت و واتسون خواهیم بود. تعدادی اسکین اپیک هم تهیه شده که برای اوکتان، واتسون و کاستیک در دسترس قرار می‌گیرند. به این موارد، می‌توان اسکین‌هایی برای سلاح‌های موجود در بازی از جمله وینگمن، چارج رایفل، آلترنیتر، پیس‌کیپر و تریپل تیک اشاره کرد.

اگر اخبار را دنبال کرده باشید، باید به یاد بیاورید که چندی پیش اطلاعاتی از رویداد Caustic Town Takeover منتشر شد که روی کاستیک تمرکز دارد. اینطور که به نظر می‌رسد، او به ترکیبی تازه از مواد سمی دست یافته و می‌خواهد با اعمال تغییراتی روی آن، عملکردش را بهبود ببخشد. تجهیزات موجود در تاسیسات تصفیه‌ی آب قادر به پاکسازی سم نیست. از همین رو، کاستیک امیدوار است سم جدید را بتواند روی انسان‌ها آزمایش کند. با توجه به ادعای Garret، رویداد Caustic Town Takeover همزمان با Warlord برگزار می‌شود. او همچنین گفت چاقوی مخصوص بنگلور که در واقع یک میراث خانوادگی است به بازی خواهد آمد. در ضمن، Warlord یک اسم رمز بوده و نام رسمی رویداد احتمالا در آینده‌ای نزدیک رونمایی می‌شود.

طبق اطلاعات رسمی، رویداد Anniversary Collection Event در تاریخ ۵ اسفند (مصادف با ۲۳ فوریه) به پایان می‌رسد. در صورتی هم که اطلاعات فاش شده توسط Garret صحت داشته باشند، رویداد Warlord اوایل مارس سال جاری آغاز خواهد شد. در انتها، لازم به ذکر است Apex Legends برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا