#مهسا_امینی

فصل ۹ بازی Apex Legends میزبان محتویاتی مرتبط با مجموعه تایتان فال خواهد بود

جزئیات بیشتری از ارتباط ایپکس و تایتان فال منتشر شد

فصل ۹ بازی Apex Legends میزبان محتویاتی مرتبط با مجموعه تایتان فال خواهد بود سورنا رضایی ۰ ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
فصل ۹ بازی Apex Legends

تعدادی از اعضای ریسپاون اینترتینمنت در مصاحبه اخیر خود اعلام کردند فصل ۹ بازی Apex Legends میزبان محتویاتی مرتبط با مجموعه تایتان فال خواهد بود.

Apex Legends، یک بازی بتل رویال است که در فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد و به واسطه نوآوری‌های گیم‌پلی و سیستم پیشرفتش مورد توجه قرار گرفت. این بازی در زمینه‌های تجاری و تعداد کاربران همزمان عملکرد بسیار خوبی داشته و در حال حاضر یکی از موفق‌ترین بتل رویال‌ها در سراسر جهان به شمار می‌رود. ایپکس لجندز در نگاه اول محصول مستقلی است اما این بازی اسپین‌آف مجموعه تایتان فال به شمار می‌رود.

با وجود اینکه داستان‌های Apex Legends و Titanfall در یک دنیای مشترک جریان دارند، سازندگان تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا ارتباط چندانی میانشان وجود نداشته باشد. هر چند، تعدادی از محتواهای تایتان فال طی سال‌های اخیر به ایپکس لجندز آمده‌اند؛ برای مثال، می‌توان به L-Star اشاره کرد که در فصل دوم به بازی اضافه شد و با گلوله‌های انرژی محور کار می‌کند. این سلاح نخستین بار در Titanfall 2 معرفی شده بود. مثال دیگر، Volt SMG است که در فصل هشتم در دسترس کاربران قرار گرفت. این سلاح هم در قسمت دوم تایتان فال رونمایی شده بود. اینطور که به نظر می‌‌رسد، محتویات بیشتری از این مجموعه پرطرفدار به ایپکس خواهد آمد.

تعدادی از اعضای ریسپاون اینترتینمنت چندی پیش در یک پنل آنلاین به میزبانی BrownGirlGamerCode حضور یافته و درباره‌ی موضوع مختلفی صحبت کردند. چاد گرنیر (Chad Grenier) در بخشی از مصاحبه گفت فصل ۹ بازی Apex Legends میزبان محتویاتی مرتبط با مجموعه تایتان فال خواهد بود. او وارد جزئیات نشد و نگفت دقیقا چه آیتم‌هایی به بازی می‌آیند اما اضافه شدن تایتان‌ها بعید به نظر می‌رسد. ریسپاون طی سال‌های گذشته تاکید کرده چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. در ادامه می‌توانید صحبت‌های کارگردان بازی را مشاهده کنید:

در فصل نهم، آیتم‌های مختلفی از تایتان فال به روش‌های مختلف به ایپکس لجندز خواهند آمد. قبلا هم به برخی از کاربران گفته بودم، اگر طرفدار تایتان فال هستید منتظر فصل نهم بمانید چون موارد جالبی در راه هستند.

اشلی رید (Ashley Reed) نویسنده ارشد ریسپاون اینترتینمنت بوده و در پنل اخیر BrownGirlGamerCode حضور داشته است. او فاش کرد اتفاقات ایپکس لجندز پس از تایتان فال جریان دارد:

در تایتان فال شاهد یک جنگ هستم. ایپکس لجندز اتفاقات پس از اتمام جنگ را روایت می‌کند.

ریسپاون اینترتینمنت قبلا ویدیویی را از طریق حساب توییتری Apex Legends منتشر کرده بود که به صورت غیرمستقیم به جریان داشتن اتفاقات این بازی پس از تایتان فال اشاره می‌کرد. در این ویدیو، شاهد درگیری بانگالور و رینه (ریث) هستیم. رینه در گذشته خلبان تایتان بوده و چاقوهای مخصوص آن‌ها را می‌شناسد. او مدعی است چاقوی بانگالور به یک خلبان تعلق داشته و می‌تواند اطلاعات ذخیره شده در آن را استخراج کند اما با عصبانیت بانگالور مواجه می‌شود.

Apex Legends هم اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی قابل‌دریافت است. نسخه‌های اندروید و iOS هم سال آینده میلادی منتشر می‌شوند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا