تریلر جدید فصل ششم ایپکس لجندز روی قابلیت‌های رمپارت تمرکز دارد

فصل ششم امروز آغاز می‌شود

تریلر جدید فصل ششم ایپکس لجندز روی قابلیت‌های رمپارت تمرکز دارد سورنا رضایی ۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت ساعاتی قبل تریلر جدید فصل ششم ایپکس لجندز را به اشتراک گذاشت که روی ویژگی‌های رمپارت تمرکز دارد.

۱۰ روز پیش بود که استودیوی ریسپاون اینترتینمنت در اقدامی غیرمنتظره از فصل ششم رقابت‌های ایپکس لجندز رونمایی کرد. در آن زمان اعلام شد کاربران این بازی بتل رویال می‌توانند منتظر اضافه شدن یک قهرمان جدید، تغییرات قابل‌توجه در نقشه‌ی World’s Edge و همچنین اضافه شدن سیستم ساخت و ساز باشند. اگرچه تریلر رونمایی از فصل ششم قهرمان جدید را به نمایش گذاشت اما جزئیاتی را درباره‌ی تغییرات نقشه و همچنین سیستم ساخت و ساز منتشر نکرد. تیم توسعه که می‌دانست تریلر رونمایی و همچنین اندک اطلاعات منتشر شده کافی نیستند، دو ویدیوی جدید را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

اولین تریلر جدید فصل ششم ایپکس لجندز Meet Rampart نامگذاری شده و مطابق انتظار، سعی دارد علاقه‌مندان را با قهرمان جدید بیشتر آشنا کند. با توجه به تریلر، رمپارت در زمینه‌ی ساخت و شخصی سازی سلاح‌ها و دیگر تجهیزات جنگی تخصص دارد. به واسطه‌ی همین ویژگی هم توانسته برای خود صفحه‌های محافظ بسازد. این صفحه‌های محافظ برای شرایطی که کاربران می‌خواهند از یک نقطه دفاع کنند، بسیار کاربردی هستند. صفحه‌ها اجازه‌ی ورود گلوله را نمی‌دهند اما کاربر بدون هیچ چالشی می‌تواند به سمت دشمنان خود شلیک کند. قابلیت Passive رمپارت Modded Loader نام دارد. با فعال شدن آن، سرعت بارگذاری خشاب و همچنین حجم آن افزایش می‌یابد. قابلیت Ultimate هم یک سلاح گاتلینگ است که اجازه می‌دهد دشمنان را به رگبار گلوله ببندد.

دومین تریلر جدید، روی گیم‌پلی فصل ششم تمرکز دارد. در ثانیه‌ها‌ی ابتدایی شاهد نمایشی کوتاهی از تقابل قهرمان‌ها هستیم و پس از آن تمرکز ویدیو به نشان دادن پوسته‌های جدید تغییر می‌کند. ویدیوی جدید در ادامه سعی می‌کند تغییراتی که در نقشه‌ی World’s Edge به وجود خواهد آمد را نشان دهد. یکی از تغییرات، اضافه شدن سازه‌ای عظیم تحت عنوان Launch Site است که غرب The Dome قرار دارد. دیگر تغییر قابل‌توجه، حذف کامل Drill Site و اضافه شدن سازه‌ای عظیم تحت عنوان Countdown به جای آن است. آیتم‌های بسیار ارزشمندی در سازه‌ی جدید وجود دارد اما Countdown از چهار طرف قابل تهاجم است. از همین رو، گشت و گذار در آن برای پیدا کردن لوت می‌تواند اقدامی با ریسک بالا باشد.

تریلر جدید بازی Apex Legends سپس سیستم ساخت و ساز را به تصویر می‌کشد. اینطور که به نظر می‌رسد، برای دستیابی به سلاح یا تجهیزات مورد نظر باید از یک دستگاه خاص استفاده کرد که نحوه‌ی دستیابی به آن مشخص نیست. احتمال دارد این دستگاه یکی از آیتم‌هایی باشد که در کوله پشتی قرار می‌گیرد. احتمال دیگر این است که دستگاه‌ها توسط سازندگان در نقاط مختلف نقشه قرار گرفته باشند. نهایتا نوبت به سلاح و قهرمان جدید می‌رسد. قهرمان جدید که نیاز معرفی ندارد اما سلاح جدید یک مسلسل بوده و با استفاده از انرژی شارژ می‌شود. این سلاح The Volt نام داشته و پیش از این در Titanfall 2 مورد استفاده قرار گرفته بود.

در انتها، لازم به ذکر است که فصل جدید رقابت‌های ایپکس لجندز از امروز آغاز می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا