تریلر فصل دوازدهم Apex Legends با قدرت‌نمایی شخصیت جدید منتشر شد

لجند انفجاری وارد می‌شود

تریلر فصل دوازدهم Apex Legends روز گذشته در حالی منتشر شد که در آن، شخصیت جدید بازی به نام Mad Maggie معرفی شد تا بیشتر با قابلیت‌های او آشنا شویم.

در فصل هشتم بازی Apex Legends، شاهد حضور شخصیتی به نام والتر فیتزروی (Walter Firzroy) بودیم؛ کسی که در داستان زندگی خود کسی با دختری به نام مگی بزرگ شده است. در واقع شخصیت‌های Apex Legends همیشه قرار نیست تا خیلی زود و سریع نشان داده شوند تا بدانیم دو فصل بعد چه کسی وارد داستان می‌شود؛ بلکه این روند بدین شکل خواهد بود که ابتدا شاهد منتشر شدن تعداد خاصی ایستراگ‌های مختلف هستم و در نهایت، شاید سازندگان تصمیم بگیرند تا شخصیت مورد نظر را وارد داستان کنند.

درباره شخصیت Mad Maggie هم دقیقا همین جریان صادق است. او ابتدا از فصل ۸ در قالب صدای گزارشگر در دو رویداد Chaos Theory و همچنین War Games حاضر شد. اما کسی زیاد هم متوجه اینکه قرار است همین صدا وارد جریان خود بازی شود نشده بود. به همین دلیل نیز سازندگان از فرصت استفاده کرده و مگی را در تریلر فصل دوازدهم بازی Apex Legends معرفی کردند.

جزئیات تریلر فصل دوازدهم Apex Legends و لجند جدید بازی

همانطور که اشاره شد، شخصیت Mad Maggie در حقیقت دوست دوران بچگی Fuse بوده و با او بزرگ شده است. با این وجود پس از مدت‌ها رفاقت، ناگهان روزی Fuse تصمیم می‌گیرد تا از سرزمین Salvo خارج شده و به بازی‌های Apex بپیوندد. حال مگی این انتخاب را خیانت در دوستی خود با او دید و در جنگ بین این دو شخصیت، دست Fuse جدا شد! سپس مگی تیراندازی به مردم و همچنین نابود کردن بخشی از نقشه King’s Canyon را انجام داد تا به خاطر همین جرم‌ها، توسط Syndicate بازداشت و به مرگ محکوم شد. با این حال به جای کشتن، تصمیم گرفته شد تا از او در مسابقات King’s Canyon استفاده شود و بدین ترتیب مگی هم به Apex Legends اضافه شد.

درباره قابلیت‌های این شخصیت نیز فعلا هیچ جیز به صورت رسمی توسط سازندگان اعلام نشده، اما می‌توان برخی جزئیات آن را در تریلر فصل دوازدهم Apex Legends مشاهده کرد. برای مثال در این ویدیو دیده می‌شود که مگی از یک آتش‌انداز استفاده می‌‌کند که احتمالا به عنوان قابلیت Tactical او در نظر گرفته شده است. همچنین جالب است بدانید که قابلیت Passive این شخصیت با استفاده از دسته سلاح شاتگان و است؛ موردی مشابه با قابلیت‌های شخصیت Rampart. در آخر نیز به عنوان قابلیت Ultimate، می‌بینیم که او یک نارنجک فوق‌العاده بزرگ را به سمت Fuse پرتاب می‌کند، اما به جای ترکیدن، فقط جای او دشمن عوض می‌شود. البته این کمی عجیب بود که نارنجک به آن بزرگی، از دست کسی که استاد مواد منفجره است رها شده و در نهایت به جای انفجار قابلیت دیگری داشته باشد! اما طولی نمی‌کشد تا بفهمیم دقیقا مگی چه ویژگی‌هایی دارد و آیا این‌ها واقعا قابلیت‌های او هستند یا که نه.

همچنین لازم به ذکر است که در این فصل نقشه Olympus بازی هم دچار تغییرات بسیاری شده و ظاهری متفاوت با قبل را خواهد داشت. به علاوه، یک حالت جدید بازی در سیزن جدید به Apex Legends اضافه می‌شود که Control نام داشته و بازیکنان در دو تیم ۹ به ۹ در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد؛ آن هم طوری که دیگر مکانیزم بازی فقط داشتن یک جان نیست و شما هر چند بار که کشته شوید، دوباره ظاهر خواهید شد.

فصل دوازدهم بازی Apex Legends به نام Defience به زودی و در تاریخ ۱۹ بهمن (۸ فووریه ۲۰۲۲) شروع خواهد شد و در دسترس تمامی دارندگان این عنوان، در کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا