#مهسا_امینی

حالت جدید بازی Apex Legends به زودی به آن اضافه خواهد شد

خلاقیت جدید سازندگان

حالت جدید بازی Apex Legends

حالت جدید بازی Apex Legends به نام Control به زودی به اینم عنوان اضافه خواهد شد که برای مدت محدودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. اما آیا از سبک گیم پلی آن چیزی می‌دانید؟

استودیو ریسپاون (Respawn) وقتی که نوبت به بازی Apex Legends می‌رسد، همیشه سعی می‌کند تا خلاقیت بیشتری را به خرج دهد. اکثرا هم در این قالب که یک حالت جدید به بازی اضافه می‌شود تا با محدودیت زمانی در دسترس کاربران قرار گرفته و سپس جایگزین یک حالت دیگر شود.

با این وجود، همیشه یک چیز در تمامی حالت‌های جدید Apex Legends یکسان خواهد بود؛ شما فقط یک جان دارید تا هر تعداد که می‌توانید کشته بگیرید! حال فرقی نمی‌کند که این این حالت سه به سه باشد، یا اینکه بتل رویال. در واقع Apex Legends در اصل یک بازی سبک بتل رویال است، اما اضافه شدن حالت‌های جدید به آن، هیچ تغییری در روند یک جان داشتن ایجاد نمی‌کند؛ مگر آنکه این حالت Control باشد.

معرفی حالت جدید بازی Apex Legends به نام Control

در حالت کلی، بازی Apex Legends بازیکنان را در یک جنگ 9 به 9 قرار می‌دهد که در آن، باید همدیگر را حذف کرده و ماموریت خود را برای پیروز شدن انجام دهند. همانطور که از نام این حالت هم پیداست، بازیکنان باید کنترل بخشی از نقشه بازی را به عهده بگیرند. حال هر تیمی که بیشتر منطقه را نگه داشته و حداقل یک عضو خود را در آن نگه داشته باشد، برنده خواهد شد.

با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که این مود جدید بازی Apex Legends یک تفاوت بزرگ با سایر مودهای محدود اضافه شده، طی سالیان گذشته را دارد؛ شما در Control تعداد بی‌نهایت جان اضافه خواهید داشت و هر بار که بمیرید، دوباره از نقطه‌ای خاص از نقشه ظاهر خواهید شد!

این سنت‌شکنی جدید سازندگان در بازی Apex Legends در واقع قرار است تا بیشترین شباهت را با حالت Domination در بخش چند نفره سری Call of Duty را دارد. با این حال، در Domination ما سه منطقه مختلف را به نام‌های A B C داریم که باید حفظ شوند. اما شاید در حالت Control فقط یک مکان برای نگه داشتن وجود داشته باشد.

حالت جدید بازی Apex Legends در فصل دوازدهم که با عنوان Defiance از تاریخ 8 فووریه شروع می‌شود، طی سه هفته اول برای تجربه در دسترس خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا