تریلر فصل یازدهم بازی Apex Legends با رونمایی از نقشه و شخصیت جدید منتشر شد!

اش هم به ایپکس آمد!

تریلر جدید از فصل یازدهم بازی Apex Legends به تازگی منتشر شده و چنان که پیداست، جزئیاتی را درباره لجند جدید این عنوان به نام اش (Ash) و همچنین نقشه و سلاحی متفاوت ارائه می‌کند که در تاریخ مشخص به بازی اضافه خواهند شد.

امروزه عناوین آنلاین در سبک چند نفره محتوا و جزئیات جدید را در قالب فصل‌های مختلف به بازی اضافه می‌کنند و این روش مدت‌هاست که روی بازی‌های مثل Call of Duty و Fortnite با استقبال خوبی همراه بوده و به اصطلاح جواب داده است. با این حال بازی سبک بتل رویال شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیو ریسپاون (Respawn)، یعنی Apex Legends نیز از این قاعده مستثنی نیست و همین راه را از زمان عرضه در پیش گرفته است. به نحوی که حال با نزدیک شدن به ماه نوامبر، باید شاهد فصل یازدهم آن باشیم که اینبار به جز یک شخصیت جدید، نقشه تازه‌ای را هم در اختیار کاربران می‌گذارد!

در واقع تریلر فصل یازدهم بازی Apex Legends گویای تمام ماجراست و در آن می‌توانید در اولین صحنه، نقشه جدید بازی به نام Storm Point را مشاهده کنید که دارای دره‌های عجیب، محیطی جنگلی شکل در مرکز و همچنین یک بخش فوق پیشرفته باشید که در آن وسایل نقلیه خاصی برای تعقیب و گریزهای هیجان‌انگیز وجود دارند! در ویدیو شخصیت‌های مختلف به یکدیگر با قابلیت‌هایی که دارند حمله کرده و عملا یکدیگر را حذف می‌کنند، اما در میان آن‌ها، ناگهان لجند جدید دیده می‌شود که البته برای طرفداران Titanfall یک کاراکتر شناخته شده است.

جزئیات لجند جدید در تریلر فصل یازدهم بازی Apex Legends

اش، نام لجند تازه‌ای است که نزدیک به یک هفته دیگر به بازی Apex Legends اضافه می‌شود و به دلیل قابلیت‌ها و شمشیری که دارد، احتمالا دیگر در هر دست بازی باید سر انتخاب او با دیگران لج کنید! در واقع داخل ویدیو می‌توانید جزئیات فراوانی از دو قابلیت Tactical و Ultimate اش ببینید که به ترتیب Arc Snare و Phase Breach نام دارند. با قابلیت Arc Snare، اش می‌تواند یک شی مین مانند را داخل زمین بازی پرتاب کند که هر کس به آن نزدیک شود، گرفتار خواهد شد! به نحوی که سرعت لجند گیر افتاده کم شده و عملا دیگر نمی‌تواند به راحتی فرار کند تا اش آمده و کار او را یکسره کند. ویژگی آلتیمیت این کاراکتر نیز Phase Breach است که با آن اش می‌تواند با یک حرکت شمشیر، خود را از یک مکان به نقطه‌ای دیگر در نزدیکی خود تلپورت کرده و از دست دشمنان فرار کند؛ یا شاید هم بتوانید از آن برای ظاهر شدن کنار دشمنان و غافل‌گیر کردن آن‌ها استفاده کنید!

با این حال چیزی که در ویدیو نشان داده نشد، قابلیت Passive لجند جدید است که Marked For Death نام داشته و از طرفی اجازه می‌دهد تا بتوانید یک لحظه مکان تمامی بازیکنان دیگر و لوت باکس آن‌ها را مشاهده کنید. همچنین در تریلر فصل یازدهم بازی Apex Legends جزئیات تازه‌ای هم درباره اسکین‌های لجندهایی مانند روننت (Revenant) دیده می‌شود و حتی یک سلاح تازه هم در دست آن‌ها معرفی شد. این سلاح که در دسته SMG قرار می‌گیرد، C.A.R نام داشته و باز هم به مانند اش برای طرفداران قدیمی سری Titanfall آشنا است. با این ساب ماشین گان جدید، می‌توانید برد کوتاه تا نیمه را هدف قرار دهید.

فصل یازدهم Apex Legends برای شروع در تاریخ ۱۱ آبان (۲ نوامبر) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا