نسخه نسل نهمی بازی Apex Legends برای پلی استیشن 5 دیده شد!

ایپکس 4K و ۱۲۰ فریم به زودی!

نسخه نسل نهمی بازی Apex Legends

طبق جدیدترین گزارش‌های رسیده از سرورهای PSN و فروشگاه پلی استیشن، ظاهرا چیزی تا زمان عرضه نسخه نسل نهمی بازی Apex Legends باقی نمانده و یکی از کاربران موفق شده تا دیتا مربوط به آن را مشاهده کند.

بازی Apex Legends هم یکی دیگر از عناوینی است که مدت‌هاست در کنار Fortnite و Call of Duty: Warzone بر سر بهترین بودن در سبک بتل رویال رقابت می‌کند. به نحوی که در این عنوان ما برخلاف دو عنوان ذکر شده شاهد شخصیت‌های خاص برای انتخاب هستیم که هرکدام قابلیت‌های خاصی داشته و براساس آن‌ها می‌توانید سبک بازی خود را متفاوت کنید. اما یک نکته خاص درباره Apex Legends این است که پس از عرضه کنسول‌های نسل نهمی در سال ۲۰۲۰، هنوز هم هیچ نسخه تازه‌ای از این عنوان که با سخت‌افزار جدید با گرافیک بهتر هماهنگ باشد ندیده‌ایم‌!

در واقع رقیبان این بازی مدت‌ها پیش نسخه نسل نهمی را در دسترس کاربران قرار دادند، اما استودیو ریسپاون (Respawn) هنوز هیچ اقدامی در این زمینه نکرده است. عنوان Warzone برای کنسول‌های نسل نهمی قابلیت اجرا در نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه که عملا دو برابر پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان است را ارائه کرد و Fortnite نیز از کیفیت 4K و همین نرخ فریم در کنسول‌های نسل جدید پشتیبانی می‌کند. با این ‌جود، می‌بینیم که Apex Legends هنوز هم نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه ثابت را برای کاربران ارائه می‌کند که شاید روان باشد، اما قطعا نسل نهمی نیست!

دیده شدن نسخه نسل نهمی بازی Apex Legends در سرورهای پلی استیشن

حال در غیبت اعلامیه‌های رسمی سازندگان، کاربری به نام PlayStationSize در توئیتر که همیشه سایز فایل بازی‌های مختلف در فروشگاه پلی استیشن را اعلام می‌کند، اظهار کرده که نام یک نسخه اصلی و نسل نهمی از بازی Apex Legends در سرورهای PSN دیده شده است. به گفته او، این یک نسخه قدیمی که پیش‌تر دیده بودیم نیست و حتی حجمی بالاتر از ۸۰ گیگابایت دارد!

با این حساب، احتمالا به زودی باید اعلامیه‌های رسمی بیشتری را درباره این خبر دریافت کنیم و همچنین ببینیم که قابلیت‌های نسخه نسل نهمی بازی Apex Legends چیست. به هر حال اجرا در کیفیت 4K و نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه یک مورد نسبتا قطعی خواهد بود، اما نکته اینجاست که پلی استیشن 5 دارای یک کنترلر بی‌نظیر به نام دوال سنس است که دست سازندگان را برای قرار دادن دسترسی‌های بیشتر باز می‌گذارد. این یعنی باید در این نسخه نسل نهمی شاهد استفاده از دو ویژگی هپتیک فیدبک و همچنین Adaptive Trigers برای دادن حس متفاوت هنگام استفاده از قابلیت‌ها و همچنین سلاح مختلف باشیم.

فصل یازدهم Apex Legends هم‌اکنون برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس کاربران قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا