#مهسا_امینی

قابلیت جدیدی در انتظار پت فایندر در بازی Apex Legends است

این قابلیت شاید محبوبیت این بازیکن را بار دیگر افزایش دهد

قابلیت جدیدی در انتظار پت فایندر در بازی Apex Legends است مریم خواجوی ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
پت فایندر در بازی Apex Legends

سازندگان بازی Apex Legends همواره با آپدیت‌ها و تغییرات گسترده در محیط بازی و قابلیت‌ شخصیت‌ها در تلاش بوده‌اند تا این عنوان بتل رویال را به یک تجربه‌ی لذت‌بخش‌تر برای کاربران تبدیل کنند. اکنون طبق اخبار جدید به نظر می‌رسد که قرار است پت فایندر (Pathfinder)، یکی از لجندهای قدیمی بازی قابلیت Passive جدیدی به دست آورد.

سازندگان استودیوی ریسپاون در طی مصاحبه‌ در مورد فصل جدید ایچکس لجندز، به سوالاتی در مورد تغییرات پیش‌روی پت فایندر پاسخ دادند. هر چند که این استودیو زیاد وارد جزییات نشد، با این حال اعلام کرد که طرفداران انتظار یک قابلیت Passive جدید برای این لجند را داشته باشند. پت فایندر با قابلیتی که در حال حاضر دارد می‌تواند Survey Beacon ها در نقاط مختلف بازی را اسکن و مکان دایره‌ی بعدی را مشخص کند. این قابلیت مدتی پیش از انحصار این لجند درآمد؛ به طوری که لجندهای Bloodhound و Crypto نیز قابلیت استفاده از آن را به دست آوردند.

تا شروع فصل بعدی بازی بتل رویال ایپکس لجندز به نام Legacy چیز زیادی باقی نمانده است و احتمال اینکه قابلیت جدید پت فایندر همراه با شروع این فصل باشد زیاد است. تا این لحظه، همه‌ی فصل‌های این بازی با یک عدد همراه بوده‌اند و این اولین باری است که یک فصل به جای عدد دارای عنوان است. این فصل طبق رسم همیشگی یک لجند جدید به همراه دارد. از ویژگی‌های جذاب دیگر آن می‌توان به حالت 3V3 به نام آرنا، تغییرات مپ Olympus و تغییرات دیگر اشاره کرد. مشخص نیست که تغییر پیش‌روی پت فایندر جزو این تغییرات به حساب می‌آید یا بعدا در طول بازی به آن اضافه خواهد شد.

برای کسانی که با سرگذشت این شخصیت آشنایی ندارند، باید بدانید که پت فایندر با شخصیت خوش‌بین و سرزنده‌ی خود، نسبت به بقیه لجندهای بازی شخصیت متفاوتی دارد. این ربات هیچ ایده‌ای از اینکه خالقش چه کسی است یا اینکه از کجا می‌آید ندارد و این را می‌توان از دیالوگ‌های او در بازی متوجه شد. در حالی که بقیه‌ی شخصیت‌ها انگیزه‌ی خودشان را برای ورود به بازی‌های ایپکس را دارند، پت فایندر برای کسب شهرت و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازنده‌ی خود وارد این دنیا شده است.

پت فایندر تا قبل از اینکه ریسپاون قابلیت Tactical او را ضعیف کند به طوری که بازیکنان می‌بایست مدت زمان بیشتری برای استفاده‌ی دوباره از قابلیت grapple صبر کنند، جزو یکی از محبوب‌ترین لجندهای بازی محسوب می‌شد.

هنوز مشخص نیست که این قابلیت جدید تا چه حد توسط بازیکنان ایپکس مخصوصا طرفداران پت فایندر مورد استقبال قرار می‌گیرد. با این حال ریسپاون همواره در تلاش است که قابلیت‌های لجندهای بازی را به گونه‌ای تغییر دهد که بازیکنان هر لجند و هم سایر بازیکنان رضایت نسبی‌ای از این موضوع داشته باشند و از بازی لذت بیش‌تری ببرند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا