مدهای جدید Apex Legends در سال جاری از راه می‌رسند

این بازی دیگر فقط یک بتل رویال نخواهد بود

مدهای جدید Apex Legends در سال جاری از راه می‌رسند سورنا رضایی ۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
مدهای جدید Apex Legends

جیسون مک‌کورد کارگردان هنری ریسپاون اینترتینمنت در یک پرسش و پاسخ ویدیویی فاش کرد مدهای جدید Apex Legends در سال جاری میلادی از راه می‌رسند.

پس از اینکه توسعه محتوایات دانلودی و آپدیت‌های Titanfall 2 به اتمام رسید، ریسپاون اینترتینمنت می‌خواست به گسترش دنیای تایتان فال ادامه دهد اما نمی‌دانست چطوری قصد دارد به چنین هدفی دست یابد. پس از بررسی ایده‌های مختلف تصمیم گرفته شد یک بازی بتل رویال با محوریت این مجموعه ساخته شود. محصول مورد نظر نهایتا تحت عنوان Apex Legends عرضه شد و به واسطه نوآوری‌های گیم‌پلی و سیستم پیشرفت خود بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد. محصول جدید ریسپاون در حال حاضر در کنار عناوین بتل رویال محبوبی از جمله Fortnite و Call of Duty: Warzone قرار دارد.

جیسون مک‌کورد (Jason McCord) کارگردان طراحی ریسپاون اینترتینمنت است. او اخیرا در یک پرسش و پاسخ ویدیویی حاضر شد و به برخی از سوالات کاربران پاسخ داد. مک‌کورد در بخشی از صحبت‌های خود تایید کرد مدهای جدید Apex Legends در سال جاری میلادی منتشر می‌شود. این بازی در حال حاضر مدهای مختلفی دارد که همگی بر پایه بتل رویال طراحی شده‌اند. با توجه به صحبت‌ها، می‌توان به این نتیجه رسید که مدهای جدید طراحی کاملا متفاوتی داشته و کاربرانی را هدف گرفته‌اند که علاقه‌ای به بتل رویال ندارند:

تا پایان سال جاری میلادی شاهد انتشار فصل یازدهم رقابت‌ها خواهیم بود. احتمالا می‌خواهید بدانید بازی در آن زمان چگونه بوده و اولویت‌های ما برای ایپکس لجندز در سال جاری چیست.

ایپکس لجندز در حال حاضر یک بازی بتل رویال است. گروهی از کاربران به این ژانر علاقه ندارند اما دوست دارند در جهانی که خلق کردیم حضور داشته و وقت بگذرانند. بنابراین، اولویت ما تمرکز روی حل این مشکل است. در همین راستا، روش‌های جدیدی را برای تجربه بازی اضافه خواهیم کرد.

با توجه به صحبت‌های جیسون مک‌کورد می‌توان گفت Apex Legends می‌خواهد در مسیر کال آو دیوتی وارزون قدم بردارد. این بازی تحت عنوان محصولی در ژانر بتل رویال شناخته می‌شود اما مد پلاندر را در خود جای داده که طراحی کاملا متفاوت داشته و حول محور جمع‌آوری پول می‌چرخد. وارزون همچنین اخیرا یک مد جدید را به صورت موقت اضافه کرد که با الگوبرداری از مد محبوب مث‌مچ (Deathmatch) طراحی شده بود. ظاهرا چنین مدهایی در سال جاری به ایپکس خواهند آمد.

در انتها، لازم به ذکر است کاربران کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی هم اکنون می‌توانند Apex Legends را دریافت کرده و به تجربه‌اش بپردازند. نسخه‌های موبایلی هم سال آینده در دسترس قرار خواهند گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا