تماشا کنید: تریلر فصل هفدهم بازی Apex Legends

نمایش قابلیت‌های شخصیت بالستیک

تماشا کنید: تریلر فصل هفدهم بازی Apex Legends حمید توحیدلو ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ تریلر بازی

استودیو ریسپاون اینترتینمنت ساعاتی قبل تریلر جدیدی از فصل هفدهم بازی Apex Legends به اشتراک گذاشت که روی نمایش قابلیت‌های شخصیت بالستیک تمرکز دارد.

فصل بعدی ایپکس لجندز تحت عنوان Arsenal در روز ۹ ماه می (۱۹ اردیبهشت ماه) به طور رایگان عرضه می‌شود که در کنار بتل پس‌های تازه، شامل قهرمان جدیدی به نام Ballistic می‌شود. بالستیک در واقع یک ورزشکار سابق تاندردام بوده که دوران حرفه‌ای او با مرگ غم‌انگیز هم تیمی و برادر زن خود به پایان رسیده  و هم اکنون سعی بر این دارد تا با همکاری سیندیکیت از حضور پسرش در ایپکس گیمز جلوگیری کند.

در همین حین، همان‌طور که استودیوی ریسپاون اینترتینمنت وعده داده بود، مدتی پیش تریلر جدیدی از فصل هفدهم بازی منتشر شد که ضمن نمایش گیم‌پلی، ویژگی‌های منحصر به فرد بالستیک را به تصویر می‌کشد. او یک اپراتور در کلاس Assault بوده که می‌توانید مهمات اضافی در هر اسلات کوله‌پشتی را حمل کند.

قابلیت او به Whistler معروف است که به لطف آن، پرتابه‌ای را شلیک می‌کند که در حین شلیک، سلاح دشمن را داغ کرده و در صورت داغ شدن بیش از حد به آن‌ها آسیب می‌رساند. از طرفی، قابلیت پسیو این شخصیت، Sling نام دارد که به او اجازه ذخیره سلاح سوم را می‌دهد. گفته شده که Tempest, قابلیت آلتیمیت بالیستیک را شارژ می‌کند؛ به طوری که سرعت ریلود سریع‌تر و حرکت سریع‌تر بدون سلاح و مهمات را برای هم‌تیمی‌ها فراهم می‌کند.

در کنار ارائه شخصیت جدید، این فصل شامل نسخه به‌روز شده نقشه World’s Edge شده که بازیکنان می‌توانند در آن به مبارزه بپردازند. از طرفی، در این فصل محدوده شلیک گسترده‌تری فراهم شده است.

گفتنی است که بازی بتل رویال ایپکس لجندز در حال حاضر روی کنسول‌های نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا