#مهسا_امینی

آنتونی مکی هم ممکن است به جمع ابرقهرمانان دنیای DCEU اضافه شود!

قهرمان مارول در دی سی؟

آنتونی مکی

اخیرا شایعه‌هایی منتشر شده که طبق آن‌ها، آنتونی مکی (Anthony Mackie) بازیگر نقش فالکون (Falcon) در دنیای سینمایی مارول، قصد دارد تا در فیلم‌های DCEU نیز بازی کند.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول به جای یک فیلم، با سریال‌هایی شروع شد که هر دیالوگ در آن‌ها ممکن بود همه چیز را در آینده MCU تغییر دهد. به نحوی که در سریال وانداویژن (WandaVision) همه منتظر بودیم تا هر لحظه مفیستو (Mephisto) به داستان اضافه شود و همه چیز را بهم بریزد. با این وجود شاید ما نتوانستیم مفیستو را سالم و سلامت در دنیای سینمایی مارول مشاهده کنیم، اما حداقل در سریال The Falcon And The Winter Soldier با کاپیتان آمریکا جدید آشنا شدیم.

سم ویلسون (Sam Wilson) با بازی آنتونی مکی بالاخره در قسمت پایانی این سریال به کاپیتان آمریکا تبدیل شد و سپر معروف را برداشت تا احتمالا نقش اصلی در فیلم چهارم Captain America را برای خود رزرو کرده باشد. این در حالی است که پس از موفقیت بزرگ این بازیگر در دومین سریال مارول از شبکه دیزنی پلاس (Disney Plus)، او قصد دارد تا نقش یکی از شخصیت‌های جهان سینمایی DCEU را نیز تجربه کند!

آنتونی مکی چه نقشی را در DCEU خواهد داشت؟

در حال حاضر پاسخ این سوال کاملا نامشخص است، چراکه خود مکی هنوز هیچ چیز را به صورت رسمی اعلام نکرده و مانند خبر ابراز علاقه کریس پرت (Chris Pratt)، بازیگر نقش استار لرد (Starlord) به انجام همین کار، همه چیز در حد یک شایعه خواهد بود. با این وجود لازم به ذکر است که حدود چند سال پیش، مارگو رابی (Margot Robbie) که نقش شخصیت هارلی کوئین (Harley Queen) در فیلم‌های DCEU را بازی می‌کند، در یکی از برنامه‌هایی که دعوت شده بود اظهار کرد بازیگری که نقشی را در فیلم‌های جهان DC انتخاب می‌کند، نمی‌تواند همزمان در فیلم‌های دیگر سایر کمپانی‌ها مانند مارول ایفای نقش کند.

با این حساب معلوم نیست که آیا چنین قانونی هنوز هم برای افرادی که در کمپانی برادران وارنر (Warner Bros.) کار می‌کنند وجود دارد، یا اینکه به کلی برداشته شده است. اما در حال حاضر، بهتر است تا زمان اعلام رسمی خود آنتونی مکی برای پذیرفتن نقش در جهان DCEU منتظر بمانیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا