کارگردان Anthem از استودیوی بایوور جدا شد

او رویاهای جدیدی در سر دارد

کارگردان Anthem از استودیوی بایوور جدا شد سورنا رضایی ۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
کارگردان Anthem

جاناتان وارنر کارگردان Anthem با انتشار یک بیانیه‌ی کوتاه از طریق حساب توییتری خود، جدایی‌اش را از استودیو بایوور رسانه‌ای کرده است.

اوایل دسامبر سال گذشته‌ی میلادی بود که کیسی هادسون (Casey Hudson) و مارک داراه (Mark Darrah) با انتشار یک پست در وب سایت رسمی بایوور، جدایی خود از این استودیوی کانادایی را اعلام کردند. آن‌ها در نامه‌هایی جداگانه از مدیران مجموعه و کاربران فضای مجازی تشکر کرده و تاکید داشتند زمان جدایی از استودیو فرا رسیده است. در حالی که مدت زیادی از جدایی هادسون و داراه نمی‌گذرد، باید یک نام دیگر را به کارمندان جدا شده از بایوور اضافه کرد.

جاناتان وارنر (Jonathan Warner) کارگردان Anthem متن کوتاهی را در حساب توییتری خود به اشتراک گذاشت و به واسطه‌ی آن، جدایی‌اش را از بایوور رسانه‌ای کرد. او در توییت خود وارد جزئیات نشد و تنها گفت به دنبال انجام کارهای جدید است. در نتیجه، مشخص نیست با کدام استودیو به توافق رسیده یا قصد دارد روی چه پروژه‌ای کار کند. در ادامه می‌توانید متن توییت را مشاهده کنید:

آخرین روز کاری‌ام در بایوور را پشت سر گذاشتم و از این پس می‌خواهم روی چیزهای جدیدی کار کنم.

بایوور طی ۱۰ سال گذشته خانه‌ی من بوده و برای تمامی کارمندانش آرزوی موفقیت دارم. Mass Effect ،Dragon Age و Star Wars: The Old Republic در دستان خوبی قرار داشته و بی‌صبرانه منتظر شرایطی هستم تا به عنوان یک گیمر به تجربه‌شان بپردازم.

جاناتان وارنر قبل از اینکه به عنوان کارگردان Anthem انتخاب شود، وظیفه‌ی کارگردانی Effect Andromeda را بر عهده داشت. پیش از آن هم به عنوان تهیه‌کننده روی Mass Effect 3 و محتویات اضافه‌اش کار کرده بود.

همان‌طور که اشاره شد، آخرین همکاری جاناتان وارنر و بایوور به Anthem مربوط می‌شود. این بازی به دلیل ماموریت‌های تکراری، مشکلات فنی متعدد و داستان پرنقص نقدهای متوسطی را دریافت کرد. پیش‌بینی می‌شد استودیوی کانادایی با انتشار مرتب آپدیت‌ها نه تنها مشکلات را برطرف کند، بلکه محتویات تازه را در دسترس کاربران قرار دهد اما این اتفاق رخ نداد تا کاربران به مرور زمان سرورهای بازی را ترک کنند.

بایوور که بنا به دلایلی نتوانسته بود وعده‌ی خود برای انتشار آپدیت‌ها را عملی کند، قصد داشت تحت عنوان پروژه‌ی Anthem Next بخش‌های مختلف را تغییرهای اساسی دهد تا کاربران را متقاعد به بازگشت کند. پس از برگزاری جلسات مختلف با ناشر، تصمیم گرفته شد پشتیبانی از انتم متوقف شود تا اعضای استودیو بتوانند تمرکز خود را روی نسخه‌های جدید Dragon Age و Mass Effect و همچنین پشتیبانی Star Wars: The Old Republic قرار دهند.

در حال حاضر اطلاعات چندانی از دنباله‌های Dragon Age و Mass Effect موجود نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا