چه زمانی مراحل ساخت فیلم Ant-Man 3 آغاز خواهد شد؟

پیتون رید برای کارگردانی سومین قسمت از Ant-Man، بازمی‌گردد

ساخت فیلم Ant-Man 3

بر اساس یک سری گزارش‌های به دست آمده، کار ساخت سومین قسمت از مجموعه‌ی Ant-Man در سال ۲۰۲۱ میلادی به صورت رسمی آغاز خواهد شد.

در حالی که استودیو مارول (Marvel Studios) و بازیگران فیلم‌های Ant-Man مثل پاول راد (Paul Radd) تا به حال هیچ‌گونه صحبتی درباره‌ی سومین قسمت از این مجموعه نکرده‌اند، همواره شاهد یک سری شایعات و گزارش‌های مختلف از منابع گوناگون درباره‌ی فیلم Ant-Man 3 هستیم. به عنوان مثال، یکی از این شایعات از حضور دوباره‌ی پیتون رید (Peyton Reed) برای کارگردانی سومین قسمت از Ant-Man خبر می‌دهند. حالا در گزارشی جدید اعلام شده که کار ساخت فیلم Ant-Man 3 از سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد و بین سال‌های ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۳ میلادی هم شاهد رفتن این فیلم روی پرده‌های سینما خواهیم بود.

بر اساس این گزارش، با توجه به شرایط فعلی و وضعیت شیوع کووید-۱۹ یا همان ویروس کرونا در ایالات متحده، بسیار بعید است که مارول بتواند فیلمبرداری فیلم Ant-Man 3 را شروع کند و به همین خاطر، این استودیو آغاز ساخت این فیلم را برای ژوئن سال ۲۰۲۱ میلادی (اواسط خرداد تا اوایل تیرماه) برنامه‌ریزی کرده است. محل فیلمبرداری Ant-Man 3 در ایالت آتالانتا خواهد بود که همین الان فیلمبرداری عناوینی همچون Loki و The Falcon and The Winter Solider در این ایالت در حال انجام است. به این معنی که تا کار ساخت این دو فیلم به طور کامل صورت نگیرد، نمی‌توانیم منتظر شروع فیلمبرداری Ant-Man 3 باشیم.

سومین قسمت از مجموعه‌ی Ant-Man هنوز عنوان خاصی ندارد و بر اساس شایعات منتشر شده تنها می‌دانیم که پاول راد برای بازی در نقش «مرد مورچه‌‎ای» و همچنین پیتون رید برای کارگردانی سومین قسمت از این سری باز خواهند گشت. اولین قسمت از این مجموعه با نام Ant-Man در سال ۲۰۱۵ اکران شد و دنباله‌ی آن هم در سال ۲۰۱۸ با نام Ant-Man and the Wasp به صورت رسمی روی پرده‌های سینما رفت. حال باید ببینیم که مارول چه زمانی را برای اکران دنباله‌ی این فیلم‌ها برنامه ریزی خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا