تاریخ انتشار تریلر جدید فیلم Ant-Man 3 برای پخش در هفته آینده اعلام شد

تاریخ نمایش بعدی کانگ و مورچه‌ای

تریلر جدید فیلم Ant-Man 3

طبق اعلام رسمی استودیو مارول (Marvel Studios)، تاریخ انتشار تریلر جدید فیلم Ant-Man 3 برای هفته آینده در نظر گرفته شده است.

مدتی از انتشار اولین تریلر از فیلم مورد انتظار Ant-Man And The Wasp Quantumania می‌گذرد؛ اثری که قرار است تا سرِآغاز فصل پنجم دنیای سینمایی مارول باشد و از طرفی، داستان را به فیلم انتقام جویان 5 یا همان Avengers: Kang’s Dynasty متصل خواهد کرد. با این وجود چنان که به نظر می‌رسد، قرار است تا پیش از اکران این اثر در ماه آينده، ابتدا شاهد انتشار یک تریلر جدید از آن باشیم که بینندگان را با ارائه جزئیات بیشتر، برای ماجراجویی تازه مرد مورچه‌ای آماده می‌کند.

در تریلر اول، ما جزئیاتی از تقابل کانگ فاتح (Kang The Conqueror) با انت من (Ant-Man) را مشاهده کردیم و دیدیم که ظاهرا کسی لنگ (Cassie Lang)، دختر اسکات هم خود به انجام آزمایش‌های علمی و تحقیق درباره فضای کوانتوم علاقه دارد. این در حالی است که جزئیات دیده شده در تریلر اول، کمتر از چیزی که چند ماه پیش در مراسم کامیک کان 2022 پخش شده بود کمتر بوده و دیالوگ‌های خاصی از آن حذف شده است.

با این وجود، هفته گذشته شاهد یک تیزر از این فیلم مورد انتظار بودیم که در آن، یک سکانس کوتاه از جنگ در فضای کوانتومی وجود داشت که خبر از درگیری بین خانواده انت من و کانگ فاتح می‌دهد. این ویدیو در حقیقت توسط کاربران لو رفته بود، چندان مورد تازه‌ای برای به نمایش گذاشتن نداشت، اما چنان که به نظر می‌رسد، تریلر بعدی کمی بهتر شما را با تهدیدهای بزرگ کانگ فاتح آشنا خواهد کرد!

تاریخ انتشار تریلر جدید فیلم Ant-Man 3

طبق اعلام رسمی، به نظر می‌رسد که استودیو مارول باز هم با همکاری ESPN قصد دارد تا تریلر جدید فیلم Ant-Man 3 را از طریق این شبکه و حین پخش مسابقات رسمی فوتبال پخش کند. بدین ترتیب، تاریخ ۱۹ دی ماه (۹ ژانویه) برای انتشار این ویدیو جدید در نظر گرفته شده است. این تریلر ساعت ۴ بامداد پخش خواهد شد و می‌توانید از طریق رسانه سرگرمی، اخبار مربوط به آن را دنبال کنید.

انتظار می‌رود که در این ویدیو جدید، کمی بیشتر درباره اینکه کسی لنگ چطور دستگاهی برای فرستادن سیگنال به فضای کوانتومی را پیدا کرده و اینکه این نسخه از کانگ فاتح که در فیلم ظاهر شده، به دنبال چه چیزی است. چندی پیش گفته بودیم که شاید گمشده‌ی کانگ همان حلقه‌های شانگ چی (Shang-Chi) یا مچبند کامالا (Kamala) باشد، اما هنوز مشخص نشده که او به دنبال چه چیزی می‌گردد. همچنین برخی تئوری‌ها درباره مرگ انت من در این فیلم وجود دارد که ممکن است به نشان دادن صحنه‌هایی از مبارزه سخت بین اسکات لنگ و کانگ فاتح منجر شود و بتوانیم سکانس‌های بسیار کوتاهی از آن‌ها را ببینیم.

به هر حال چیزی تا اکران فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantomania باقی نمانده و به زودی پاسخ بسیاری از سوال‌های خود را درباره آن خواهیم فهمید. این اثر برای اکران در تاریخ ۲۸ بهمن سال جاری (۱۷ فووریه ۲۰۲۳) در نظر گرفته شده است.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا