فیلمبرداری مجدد Ant-Man 3 یک ماه پیش از اکران! + تصاویری از صحنه

مشکل داستان، یا شاید نیاز اجرای بهتر؟!

فیلمبرداری مجدد Ant-Man 3

به تازگی فیلمبرداری مجدد Ant-Man 3 شروع شده و به نظر می‌رسد که استودیو مارول (Marvel Studios) قصد دارد تا برخی از جزئیات فیلم را تغییر دهد.

چیزی تا اکران فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania باقی نمانده و بالاخره در بهمن ماه سال جاری، شاهد ماجراجویی تازه و متفاوت اسکات لنگ (Scott Lang) در کنار خانواده‌اش خواهیم بود. در این فیلم چنان که در تریلر این اثر دیده بودیم، قرار است تا شاهد مقابله مرد مورچه‌ای (Ant-Man) و شخصیت قدرتمند کانگ فاتح (Kang The Conqueror) باشیم؛ کسی که به عنوان ابرشرور فاز چهار تا ششم دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود و قاتل انتقام جویان در جهان‌های موازی است!

با این حال پیش از آنکه اسکات لنگ با کانگ ملاقات کند و به فضای کوانتوم برود، ما می‌بینیم که ظاهرا او بازنشسته شده و دیگر فعالیت‌های ابرقهرمانی را کنار گذاشته است. در سریال Ms. Marvel ما دیدیم که انت من به جای اونجر بودن، فعالیت در زمینه رسانه را با یک پادکست با عنوان Big Me Little Me آغاز کرده و از طرفی قصد دارد تا ادامه راه را به دخترش کسی لنگ (Cassie Lang) واگذار کند.

حال درست هنگامی که ما یک تریلر از این اثر سینمایی را مشاهده کرده‌ایم و می‌دانیم که زمان انتشار تریلر دوم در چه تاریخی خواهد بود، استودیو مارول برخی صحنه‌های فیلم Ant-Man 3 را مجددا برای فیلمبرداری آماده کرده و تصاویر آن را در زیر می‌توانید مشاهده کنید! پاول راد (Paul Rudd) در نقش اسکات لنگ در این تصاویر دیده می‌شود و می‌توان حدس زد که این سکانس‌ها، مربوط به صحنه‌های ابتدایی فیلم هستند.

تصاویری از فیلمبردازی مجدد Ant-Man 3

درباره این تصاویر هیچ اطلاعات رسمی توسط استودیو مارول منتشر نشده است؛ طوری که حتی نمی‌دانیم آیا این صحنه فیلمبرداری مجدد موردی ضروری است، یا اینکه کوین فایگی (Kevin Feige) قصد دارد تا یک سکانس را به چند حالت داشته باشد و بین بهترین آن‌ها یکی را با کمک کارگردان انتخاب کند. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که تصاویر مربوط به این سکانس‌ها، نشان می‌دهند که فیلمبرداری مجدد برای صحنه‌های اول فیلم، و پیش از رفتن اسکات به فضای کوانتوم است.

بدین ترتیب می‌توان برداشت کرد که استودیو مارول در صحنه‌های اول فیلم، موردی را برای تغییر دادن آماده کرده یا اینکه قرار است تا دیالوگی را عوض کند که مربوط به پاول راد در نقش اسکات لنگ می‌شود. این موضوع ممکن است به دلیل اجرای ضعیف بازیگر در صحنه مورد نظر، یا تداخل داستانی باشد. شاید یکی از دیالوگ‌هایی که در این سکانس گفته شده، با داستان کلی و ارتباط آن با سایر آثار دنیای سینمایی در مغایرت بوده و به همین دلیل فیلمبرداری مجدد Ant-Man 3 آغاز شده است.

به هر حال تاریخ اکران فیلم دست‌نخورده باقی مانده و به نظر می‌رسد که این فیلمبرداری مجدد، تاثیر بسیار جزئی روی این اثر سینمایی دارد. سازندگان هیچ چیز درباره تاخیر یا وجود مشکل در داستان فیلم را اعلام نکرده‌اند و به همین روال نیز به زودی شاهد تریلر دوم و سپس خود اثر در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه ۲۰۲۳) خواهیم بود.

3.7 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا