#مهسا_امینی

معرفی فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل

منظره استوایی

معرفی فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل سینا نظافت ۰ ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل

طوفان شروع شده و فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل (Call of Duty Mobile) قرار است حسابی بازیکنان را به چالش بکشد؛ پس وسایل نبرد را بردارید و خود را آماده کنید!

در فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل شاهد تغییرات گسترده‌ای در نقشه بازی و برای اولین بار، بتل پس (Battle Pass) زن محور هستیم. جنگل‌های استوایی قطعا مورد جذابی برای نبرد‌های پر تنش کالاف دیوتی موبایل می‌باشد که بالاخره در فصل جدید این بازی به آن اضافه شد. برای بررسی تمامی ویژگی‌های این فصل با ما همراه باشید.

در این فصل نبرد‌های سهمگین میان سرباز‌ها از میان تپه‌های شنی به جنگل‌های استوایی کشیده شده است. علاوه بر آن شاهد نقشه جدید Apocalypse هستیم، که در آن به یک ابر سرباز تبدیل می‌شوید؛ علاوه بر این‌ها تجهیزات جدیدی برای سلاح Oden عرضه شده است. نارنجک اکو Echo و آیتم‌های تزیینی برای RDP از ویژگی‌های جذاب دیگر این فصل است. تاریخ انتشار فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل ۱ ژوئن ( ۱۱ خرداد) اعلام شده است.

فصل پنجم بتل پسی کاملا جدید ارايه می‌دهد که برای اولین بار شاهد محتوایی زن محور در آن هستیم، که شامل آیتم‌های رایگان و غیر رایگان مانند اپراتور‌های جدید، سلاح‌های جدید،نقشه‌های جدید ساخت سلاح، آیتم‌های تزیینی و واحد پول داخل بازی (CP) می‌باشد.

آیتم‌های رایگان بتل پس

شما می‌توانید در تایر ۲۶ (Tier) نارنجک اکو و شاتگان ( Tiki Troops Shotgun) را بدست بیارید. همچنین در تایر ۲۱ مسلسل Oden قابل دستیابی است، سلاحی که با نرخ آتش پایین اما بسیار قدرت مند، مناسب برای دفاع از اهداف و هم گروهی‌ها می‌باشد. با استفاده از نارنجک اکو محل قرار گرفتن دشمنان برای شما نمایان می‌شود. علاوه بر این‌ها چندین آیتم تزیینی و نقشه ساخت سلاح رایگان در این بتل پس وجود دارد.

آیتم‌های غیر رایگان بتل پس

با خرید بتل پس فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل شانس این را دارید که تمام محتوا موجود در آن را بدست آورید؛ شامل سلاح Rampage، اپراتور Rivas ، Smuggler و Rosa و همینطور نقشه ساخت سلاح‌هایی مانند AK-47، MSMC، PKM و Kilo Bolt-Action.

حالت Apocalypse

این حالت اولین بار در Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شد. حالت Apocalypse دارای نقشه‌ای نسبتا کوچک است که برای نبرد‌های تهاجمی مناسب می‌باشد. بخش مرکزی نقشه محلی پرتنش است. به خاطر ماهیت خاص نقشه بازی در این حالت موقعیت‌های فراوانی برای عملکرد تاکتیکی و یا تهاجمی پیش روی بازیکن قرار دارد.

حالت Guns Blazing Encore

تبدیل به یک ابر سرباز شوید و قدرت واقعی را به دشمنان خود نشان دهید. در این حالت چند نفره جدید شما می‌توانید از سلاح‌های شخصی سازی شده خود استفاده کنید، اما مهارت‌های اپراتور‌ها و سیستم امتیاز گیری غیر فعال است. هدف در این حالت ساده است، دشمنان خود را نابود کنید و اولین نفری باشید که به امتیاز ۳۰ می‌رسد. یک امتیاز برای نابود کردن دشمنان معمولی و سه امتیاز برای نابود کردن ابر سرباز های دشمن بدست می‌اورید. با پر کردن نوار خشم خود می‌توانید تبدیل به ابر سرباز شوید؛ از سه طریق می‌توان نوار خشم را پر کرد. ۱۰۰ امتیاز برای نابود کردن دشمن‌های معمولی، ۱۰۰ امتیاز هنگام مرگ و ۳۰۰ امتیاز برای نابود کردن ابر سرباز‌های دشمن به شما داده می‌شود. وقتی ۵۰۰ امتیاز جمع کردید تبدیل به ابر سرباز می‌شوید. به عنوان یک ابر سرباز سلامتی شما افزایش می‌یابد و دارای سلاح Dual-wield Death Machine با ۲۰۰ گلوله می‌شوید. اگر کشته شوید یا گلوله‌هایتان تمام شود به وضعیت عادی اپراتور خود باز می‌گردید.

در فصل جدید ربات‌های بتل رویال (Battle Royal) دارای ظاهری جدید شده‌اند؛ اما این شما را به اشتباه نیندازد، همچنان با دیدن آن‌ها باید شلیک کنید.

رویداد جدید Flood Team Bravo

یک طوفان حاره‌ای ساخت دست بشر باعث به وجود آمدن سیلی شدید شده است که جان بسیاری از افراد را در خطر قرار داده؛ حال این وظیفه soap و تیم براوو است تا با تقویت پمپ‌های آب منطقه، آب جمع شده را تخلیه کنند. مامورت‌های مختلف حالت‌های بتل رویال و چند نفره را کامل کنید تا امتیاز بگیرید و در نهایت بتوانید اپراتور Soap را بدست آورید.

در فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل شاهد انواع مختلفی چالش هستیم که با کامل کردن آن‌ها آیتم‌های مختلفی مانند پوسته‌های مختلف برای اپراتور‌ها و نقشه ساخت سلاح به شما داده می‌شود.

بروزرسانی رابط کاربری

 

در فصل جدید شاهد تغییرات زیادی در رابط کاربری هستیم. تصویر زمینه لابی تغییر کرده و در لابی شما خیلی راحت‌تر می‌توانید رنک کلن (Clan) و جنگ‌های بین کلن‌ها را ببینید. همچنین شاهد تغییراتی در فروشگاه بازی هستیم.

نظر شما در رابطه با فصل جدید کالاف دیوتی چیست؟ آیا از تغییراتی که به خود دیده راضی هستید؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا