میزان فروش بازی Animal Crossing: New Horizons از ۱.۸۸ میلیون نسخه در ژاپن عبور کرد

هنوز آمار دقیقی از فروش نسخه‌های دیجیتالی ارائه نشده است

میزان فروش بازی Animal Crossing: New Horizons از ۱.۸۸ میلیون نسخه در ژاپن عبور کرد بهزاد شعبانی ۰ ۰۷ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
فروش بازی Animal Crossing: New Horizons

میزان فروش بازی Animal Crossing: New Horizons در فروشگاه‌های ژاپن، در سه روز ابتدایی عرضه‌ی این بازی از مرز ۱.۸۸ میلیون نسخه عبور کرد.

این آمار توسط فامیتسو ارائه شده که از مجموع فروش نسخه‌های فیزیکی، کارت‌های دانلود و باندل‌های مربوط به Animal Crossing جدید حاصل شده است. نکته‌ی جالب توجه راجع به این اطلاعات، این است که میزان فروش حدودا ۲ میلیون نسخه‌ای این بازی، فقط و فقط مربوط به فروش نسخه‌های فیزیکی در فروشگاه‌های کشور ژاپن، در سه روز ابتدایی انتشار این بازی می‌شود. هم‌اکنون که این خبر نوشته می‌شود، پنج روز از عرضه‌ی بازی Animal Crossing: New Horizons گذشته است؛ همچنین، هنوز هیچ اطلاعاتی از میزان فروش نسخه‎‌های دیجیتالی این اثر در دسترس نیست بنابراین از همین حالا می‌توان عملکرد این بازی جذاب را از لحاظ تجاری، موفقیت‌آمیز تلقی کرد.

این در حالی است که بازی Pokémon Sword and Shield که آن هم چندی پیش به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ انتشار یافت، در هفته‌ی ابتدایی عرضه‌اش موفق به فروش ۱.۳۶ میلیون نسخه‌ای شده بود.

شاید جالب باشد بدانید که به واسطه‌ی عرضه‌ی نسخه‌ی جدید Animal Crossing در هفته‌ی گذشته، فروش کنسول نینتندو سوییچ در کشور ژاپن در این هفته از مرز ۳۹۲ هزار نسخه عبور کرده و فروش کلی این کنسول دوست‌داشتنی را در سرزمین آفتاب، به بیش از ۱۲ میلیون  ۸۰۰ هزار نسخه رسانده است.

بازی Animal Crossing: New Horizons که پنجمین نسخه‌ از این مجموعه محسوب می‌شود، توسط استودیوی Nintendo EPD ساخته و در تاریخ ۲۰ مارس (مصادف با ۱ فروردین ۱۳۹۹) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است. این در حالی است که پیش از این قرار بود این بازی در پاییز سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شود. Animal Crossing: New Horizons در سبک شبیه‌ساز زندگی بوده و بازیکنان می‌توانند آن را هم به صورت تک‌نفره و هم به صورت چندنفره تجربه کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا