شرط اندی سرکیس برای بازی در فیلم‎‌های جدید ارباب حلقه ها

گالوم هیجان زده!

فیلم‌های جدید ارباب حلقه ها

اندی سرکیس (Andy Serkis) بازیگر نقش گالوم (Gollum) در سری ارباب حلقه ها (The Lord of the Rings)، اشتیاق خود را برای بازی در فیلم‌های جدید ارباب حلقه ها اعلام کرد، اما با شرط حضور یک نفر.

بازیگر نقش گالوم اعلام کرد که بازگشت به فرانچایز ارباب حلقه ها را در نظر می‌گیرد، و توضیح داد که چرا پیتر جکسون (Peter Jackson) هم باید برگردد. شاید گالوم ارباب حلقه ها یکی از تازه ترین نقش هایی نباشد که سرکیس بازی کرده، ولی مطمئنا از تاثیرگذارترین و مهمترین رول های این بازیگر در سینما است.

اندی سرکیس در سه قسمت The Lord of the Rings: The Fellowship of the Rings، The Lord of the Rings: The Two Towers ، و The Lord of the Rings: The Return of the King موشن کپچر و صداپیشگی این شخصیت را برعهده داشت. نقش آفرینی بی‌نظیر او برای گالوم، اندی را پا به پای الایجا وود (Elijah Wood) در نقش فرودو (Frodo)، و ایان مک‌‌کلن (Ian McKellen) در نقش گندالف (Gandalf) معروف و مهم کرد. سرکیس دوباره بازی در The Hobbit: An Unexpected Journey را برعهده گرفت و اکنون تایید کرده است که دوباره این نقش را بازی خواهد کرد.

در پادکست BroBible Post-Credit Podcast، سرکیس گفت که با کمال میل در فیلم‌های جدید ارباب حلقه ها حضور پیدا می‌‌کند، فقط به شرط اینکه جکسون هم در پروژه حضور داشته باشد.

ببینید، پیتر جکسون، فرن والش (Fran Walsh)، و فیلیپا بوینز (Philippa Boyens) یه جور خانواده دومن که من یه عضوی ازشون شدم و فیلم های زیادی باهاشون ساختم و همچنین باید بگم اونا از بهترین افرادی هستن که میشه باهاشون کار کرد، پس منم هر کاری میکنم که دوباره رابطمون مثل قبل بشه.

سرکیس اضافه کرد که فرانچایز تاثیر زیادی بر زندگی او گذاشته و « سرزمین میانه هیچوقت تنهاش نزاشته ».

برادران وارنر و قراردادهای ساخت

در ماه فوریه (بهمن)، استودیو برادران وارنر (Warner Bros) اعلام کرد که با مایک دی لوکا (Mike De Luca) و پم عبدی (Pam Abdy) از سازندگان استودیو وارنر قراردادی برای تولید چندین فیلم جدید ارباب حلقه ها بر اساس کتاب‌‌های جی. آر. آر. تالکین (J. R. R. Tolkien) بسته شده است. با اینکه جزئیات برنامه نامفهوم است، ولی جکسون یک اعلامیه عمومی در مورد این موضوع انتشار داد. او به همراه فرن والش و فیلیپا بوینز اعلامیه ایی منتشر کردند که تایید می‌کند شرکت وارنر برای این قرارداد با آنها تماس گرفته است. این تیم همچنین به نظر می‌رسد که استودیو را برای ساخت این دنیا حمایت می‌کند، گفت « ما مشتاقانه منتظر صحبت‌های بیشتر با استودیو هستیم تا بتوانیم نقشه آنها را برای پیشبرد فرانچایز بشنویم »

با توجه به اعلامیه بالا، اندی سرکیس اولین کسی از قسمت های اصلی فرانچایز بود که برای بازی در سری جدید اعلام آمادگی کرد. شرکت وارنر هیچ جزئیاتی درمورد زمان و مکان یا داستان فیلم های جکسون منتشر نکرده، پس احتمال اینکه چند نفر از بازیگران قدیمی فرانچایز دلیلی برای بازی در سری جدید داشته باشند وجود دارد.

مسائل بالا به کنار، فرانچایز هایی مثل جنگ ستارگان از بازیگران قدیمی در بازسازی ها استفاده می‌کنند تا طرفداران فیلم های اصلی را هم به خود جذب کرده و گاهی اوقات از زمان سپری شده برای بررسی اتفاقاتی که برای شخصیت‌ها از آخرین حضور آنها روی پرده افتاده استفاده می‌کنند. در حال حاظر که هیچ چیز برای این فرانچایز قطعی نیست طرفداران حداقل می‌توانند به هیجان سرکیس برای این پروژه جدید بچسبند.

4 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا