آیا بازگشت توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در انیمیشن مرد عنکبوتی ممکن است؟

جمع اسپایدی‌ها جمع است!

بازگشت توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در انیمیشن مرد عنکبوتی ممکن است؟

طبق برخی گزارش‌های اخیر درباره عنوان Spider-Man: Across The Spider-Verse به نظر می‌رسد که توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در انیمیشن مرد عنکبوتی حاضر خواهند شد! آن هم در کنار اسپایدی دنیای بازی Marvel’s Spider-Man!

از سال ۲۰۲۲ تاکنون شاهد سه نسل شناخته شده از شخصیت مرد عنکبوتی بوده‌ایم که هربار نقش آن را بازیگری متفاوت در جهانی متفاوت بازی کرده است. اولین بار توبی مگوایر (Tobey Maguire) موفق شد تا با نمایشی بی‌نظیر به عنوان مرد عنکبوتی (Spider-Man) در سری فیلم‌‌های با همین نام، نظر جمع بسیاری از طرفداران این کاراکتر و بینندگان عام را جلب کند. با این وجود بالاخره دوران این مرد عنکبوتی هم به پایان رسید و استودیو سونی پیکچرز (Sony Pictures) تصمیم گرفت تا سراغ یک ریبوت با عنوان The Amazing Spider-Man برود؛ آن هم در جهانی متفاوت که اینبار اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) نقش کرد پیتر پارکر (Peter Parker) را در آن بازی می‌کرد.

با این وجود ریبوت گارفیلد چندان هم دوامی نداشت و پس از عرضه دو فیلم، پروژه‌های آینده آن با تصمیم امی پاسکال (Amy Pascal)، مدیر استودیو سونی پیکچرز کنسل شد؛ اقدامی که بعد از گذشت یک سال دلیل آن روشن شد و شاهد حضور یک مرد عنکبوتی دیگر، اینبار در جهان سینمایی مارول بودیم! جایی که تام هالند (Tom Holland)، بازیگر جوان دنیای هالیوود نقش اسپایدی را پذیرفته بود و امروزه هم به شدت نمایش‌های او طرفداران را تحت تاثیر قرار داده‌اند.

با این حال پس از گذشت ۲۰ سال از عرضه اولین فیلم شناخته شده با عنوان Spider-Man، بالاخره در عنوان No Way Home (که سال گذشته اکران شده بود)، اتفاقی افتاد که شاید خیلی از طرفداران داستان‌های کمیک بوکی مارول منتظر آن بودند؛ به هم پیوستن چند مرد عنکبوتی از جهان موازی! در واقع سریال Loki در فاز چهارم MCU این دروازه را به سمت مولتی ورس باز کرد و به همین واسطه نیز دیدیم که توبی مگوایر و اندرو گارفیلد، به همراه جمعی از ابرشرورهای قدیمی در کنار اسپایدرمن تام هالند حاضر شدند و صحنه‌‌هایی فوق‌‌العاده جالب را برای طرفداران خلق کردند. این در حالی اسا که پس از این نمایش بی‌نظیر، طرفداران نمی‌توانستند این موضوع را فراموش کنند که حال پس از این بازگشت، آیا باز هم توبی مگوایر و اندرو گارفیلد را در پروژه‌های بعدی خواهیم دید یا که نه؟

گزارش‌های موثق درباره حضور تام هالند، توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در انیمیشن مرد عنکبوتی

در واقع انیمیشن سال ۲۰۱۸ سونی که با نام Spider-Man: Into The Spider-Verse منتشر شده بود، توانست به شدت نظر طرفداران را به خود جلب کند؛ فیلمی انیمیشنی که فوق‌العاده طراحی متفاوتی داشت و عملا درباره مولتی ورس و نسخه‌های مختلف مرد عنکبوتی در جهان موازی بود. بازیگران محبوبی مانند هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) و اسکار آیزاک (Oscar Isaac) که در ادامه خود با نقش‌های کیت بیشاپ (Kate Bishop) و مون نایت (Moon Knight) وارد دنیای سینمایی مارول شدند نیز در این انیمیشن حضور داشتند، اما اخبار وقتی جالب‌تر شد که شنیدیم دنباله این اثر قرار است که ساخته شود.

پاندمی ویروس کرونا باعث شد تا روند ساخت فیلم دنباله این اثر، که با نام Across The Spider-Verse ساخته می‌شود، با کمی تاخیر مواجه شده و سازندگان نیز مجبور باشند تا تاریخ انتشار آن را عقب بیندازند. با این وجود، ظاهرا گزارش‌هایی به دست رسانه‌های بین‌المللی رسیده که نشان می‌دهند چطور اسپایدرمن توبی مگوایر و اندرو گارفیلد قرار است تا در این انیمیشن مرد عنکبوتی حضور داشته باشند.

اینطور که به نظر می‌رسد، سفر مولتی ورسی و وقایع آن در عنوان Across The Spider-Verse بدین شکل خواهد بود که در میانه یا پایان آن، شاهد یک حضور کوتاه از دو مرد عنکبوتی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد خواهیم بود. سپس در انیمیشن سوم این سری که با نام Spider-Man: Beyond The Spider-Verse ساخته می‌شود، این دو شخصیت نقس مهمی را در آن ایفا خواهند کرد. با این وجود، باید بدانید که این افراد تنها شخصیت‌های گزارش شده نیستند سه مرد عنکبوتی معروف دیگر نیز احتمالا به این انیمیشن‌ها خواهند آمد!

عنکبوتی‌های بیشتر و بیشتر!

در این گزارش ارائه شده توسط کاربران، ظاهرا علاوه بر توبی مگویر و اندرو گارفیلد در انیمیشن جدید مرد عنکبوتی قرار است تا از نسخه این شخصیت از بازی سال ۲۰۱۸ Marvel’s Spider-Man نیز استفاده شود! یوری لاونتال (Yuri Lowenthal) ۵۱ ساله، صداپیشه این شخصیت بود و در بازی بعدی سری نیز همین نقش را خواهد داشت. اما اینکه چطور قرار است تا این شخصیت را در مولتی ورس ببینیم، هنوز مشخص نیست. اما نکته قابل توجه اینجاست که علاوه برا نسخه گیم، دو مرد عنکبوتی از دو سری انیمیشنی Spectacular Spider-Man و سریال دهه ۹۰ آن نیز در یکی از دو اثر Across The Spider-Verse و Beyond The Spider-Verse حضور داشته باشند.

به هر حال بسیاری از طرفداران فکر می‌کردند که قرار است تا مرد عنکبوتی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد را در فیلم آینده Secret Wars ببینیم، اما اینطور که پیداست، این دیدار با اسپایدرمن‌های قدیمی دنیای مارول خیلی زودتر انجام خواهد شد. اما در حال حاضر، باز هم مثل دورانی که اخبار پیش از اکران No Way Home منتشر می‌شد، این موضوع نیز اصلا توسط استودیو مارول یا سونی تایید نشده و به همین دلیل نمی‌توان از ۱۰۰ درصد بودن آن چیزی را تایید کرد. این در حالی است که طی ماه‌های آینده احتمالا شدت این شایعات در کنار انتشار اخبار رسمی،‌ بیشتر و بیشتر خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا