#مهسا_امینی

اندرو کالدول به جمع بازیگران فیلم The Matrix 4 پیوست

نقش او در این فیلم نامشخص است

اندرو کالدول بازیگران The Matrix 4

اندرو کالدول که بیشتر به دلیل بازی در سریال iZombie و فیلم‌های نظیر College و Geography Club شهرت دارد، به جمع بازیگران The Matrix 4 پیوست.

سه‌گانه‌ی ماتریکس که در سال‌های ۱۹۹۹ و ۲۰۰۳ در سینماها اکران شد، بدون شک یکی از بزرگ‌ترین آثار ثبت شده توسط کمپانی برادران وارنر است که در آن بازیگرانی چون کیانو ریوز، کری-ان ماس و لارنس فیشبرن در نقش‌های کلیدی این فیلم بازی کردند. حال با گذشت سال‌ها، این کمپانی تصمیم گرفت که فرانچایز ماتریکس را ادامه دهد.

متاسفانه اطلاعاتی زیادی زیادی از قسمت چهارم فیلم The Matrix منتشر نشده و ما تنها در خصوص عوامل پشت صحنه‌ی آن می‌دانیم. چندی پیش، مطلع شدیم که یکی از بازیگران معروف کشور هند یعنی پریانکا چوپرا جونز در این فیلم حضور دارد. حال اخبار تازه‌ای از اضافه شدن یک هنرمند دیگر به جمع بازیگران The Matrix 4 منتشر شده است.

اندرو کالدول بازیگر ۳۰ ساله‌ی کشور آمریکا که بیشتر به دلیل حضور در سریال iZombie در نقش Harley Johns شناخته می‌شود، به جمع بازیگران فیلم The Matrix 4 اضافه شده است. مانند بیشتر بازیگران این اثر سینمایی، نقش او هم مشخص نیست. تاکنون نام ۱۱ هنرپیشه برای این عنوان به صورت رسمی ثبت شده که از آن‌ها می‌توان به بازگشت کیانو ریوز در نقش نیو، کری-ان ماس در نقش ترینیتی و جیدا پینکت اسمیت در نقش نایوبی اشاره کرد. به جز پریانکا جونز و اندرو کالدول که پیش‌تر نام آن‎ها ذکر کردیم، نیل پاتریک هریس، جسیکا هنویک، یحیی عبدالمتین ۲، جاناتان گروف، اراندیرا ایبارا و توبی اونوومر در The Matrix 4 حضور دارند.

متاسفانه هوگو ویوینگ بازیگر نقش مامور اسمیت که در سه‌گانه ماتریکس دشمن نیو و همراهان او محسوب می‌شد، به دلیل تداخل زمانی با سایر پروژه‌های کاریش، از حضور در این فیلم باز ماند.

فیلم سینمایی The Matrix 4 در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ می ۲۰۲۱) به کارگردانی لیلی واچوفسکی در سراسر جهان اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا