آنا د آرماس در اسپین اف مرد عنکبوتی بازی می‌کند؟

منابع خبری مختلف نظرات متفاوتی دارند

آنا د آرماس در اسپین اف مرد عنکبوتی

اخیرا شایعه‌ای منتشر شده است که خبر از حضور آنا د آرماس در اسپین اف مرد عنکبوتی با نام El Muerto خبر می‌دهد، البته که منابع مختلف خبری بر سر درستی این خبر اختلاف نظر دارند.

یکی از پروژه‌های عجیبی که در ماه آوریل سال میلادی گذشته به عنوان اسپین افی برای مرد عنکبوتی معرفی شد، فیلم  El Muerto بود که البته بسیاری از طرفداران فکر می‌کردند این تنها یک شوخی است. با این حال مدتی بعد اخبار بیشتری منتشر شدند که نشان می‌دادند این پروژه واقعی است و حتی شرکت سونی (Sony) رپر معروف، بنیتو آنتونیو مارتینز اکاسیو (Benito Antonio Martínez) ملقب به بد بانی (Bad Bunny) را برای ایفای نقش شخصیت اصلی این فیلم سینمایی انتخاب کرد.

از آن زمان تا حالا، اطلاعات بسیار کمی در رابطه با این پروژه به اشتراک گذاشته است. با این حال، مدتی پیش گزارشات و شایعاتی منتشر شد که شاید ساخت فیلم El Muerto لغو شود یا این که حداقل مراحل تولیدش آغاز نشود، بنابراین به احتمال زیاد به تاریخ اکرانی که در سال ۲۰۲۴ برای آن اعلام شده، نرسد.

در حالی که هنوز طرفداران در این رابطه سوال دارند و هیچ خبر رسمی‌ای نیز از سوی سونی منتشر نشده، اما دوباره شایعه جدیدی منتشر شده که باعث شده افراد مختلف بازهم درباره آن شروع به صبحت کنند.

اخیرا شایعات جدیدی منتشر که خبر از انتخاب آنا د آرماس (Ana de Armas) به عنوان نقش اصلی مونث فیلم El Muerto می‌دهد و به نظر می‌رسد که این بازیگر در حال مذاکره با سونی تا این نقش را بازی کند. با این حال منابع مختلف خبری درباره شایعه حضور آنا د آرماس در اسپین اف مرد عنکبوتی نظرات متفاوتی دارند و تعدادی از آن‌ها، این خبر را تائید کرده‌اند، در حالی که برخی از آن‌ها هم می‌گویند که این خبر به هیچ وجه صحت درست نیست.

یکی از منابع خبری با نام کاربری MyTimeToShineHello در پاسخ به مقاله شایعه حضور آنا د آرماس در اسپین اف مرد عنکبوتی که توسط رسانه اسکرین گیک (ScreenGeek) منتشر شده، گفت که او هم چنین خبری را شنیده است. با اینحال یکی از خبرنگاران نسبتا معتبر با نام اومبرتو گونزالس (Umberto Gonzalez) درستی این خبر را رد کرد و گفت که صحت ندارد.

همچنین رسانه Big Screen Leaks نیز حرف اومبرتو گونزالس را تائید کرد و گفت که نه تنها آنا د آرماس در این پروژه حضور ندارد، بلکه در حال مذاکره برای بر عهده گرفتن این نقش نیز نیست. گونزالس هم در پاسخ به این رسانه اعلام کرد که حرف آن‌ها درست است.

بنابراین اکنون سوالی که مطرح می‌شود این است که آیا خبر درست است یا نه. در پاسخ باید گفت که پاسخ دادن به چنین سوالی سخت است، زیرا رسانه‌ها مختلف نظر واحدی ندارند و هر کدام جواب متفاوتی دارند. با این حال شاید هم این شایعات به آن معنا باشد که شرکت سونی به دنبال بازیگری شبیه به آنا د آرماس است، نه لزوما خود او.

حتی اگر که بخواهیم حدس هم بزنیم، نمی‌دانیم آنا د آرماس در صورت حضور در این پروژه چه نقشی خواهد داشت، زیرا فیلم El Muerto راجع به شخصیتیست که همیشه در حاشیه کتاب‌های کمیک مارول (Marvel) بوده و هیچ وقت نقش مهمی نداشته است. حتی سخت است که او را یکی از شخصیت‌های شرور داستان‌های مرد عنکبوتی بدانیم.

بسیاری از طرفداران در گذشته خواهان این بودند که آنا د آرماس به دنیای سینمایی مارول (MCU) بپیوندد. حتی در مقطعی او یکی از گزینه‌های مورد علاقه طرفداران برای ایفای نقش سو استورم (Sue Storm) در فیلم Fantastic Four بود. همچنین دنیای دی سی (DCU) نیز فهرستی بی‌پایان از نقش‌های مختلفی را داراست که آنا د آرماس می‌تواند یکیشان را بر عهده بگیرد.

هنوز اطلاعات بیشتری در رابطه با فیلم El Muerto‌ نداریم، اما این اثر برای اکران در تاریخ ۱۲ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۲ دی ۱۴۰۲) در سالن‌های سینما برنامه‌ریزی شده است.

3.3 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا