1%
  • 0/10

یوبیسافت در حال ساخت اسپین آف Far Cry است

تعیین رده سنی بازی

یوبیسافت در حال ساخت اسپین آف Far Cry است ۰ ۳۰ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
اسپین آف Far Cry

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت یوبیسافت در حال توسعه یک اسپین آف از سری Far Cry است.

در حال حاضر چیزی در حدود دو سال از انتشار جدیدترین بازی از سری فار کرای می‌گذرد. در همین راستا، گزارش‌ها نشان می‌دهد که شرکت یوبیسافت هم اکنون روی توسعه دو بازی جدید از این فرنچایز فعالیت می‌کند. یکی از این پروژه‌ها در واقع همان بازی Far Cry 7 بوده و دیگری نیز مربوط به بازی چندنفره و مستقل آن می‌شود.

با این حال، به نظر می‌رسد فرانسوی‌ها جدا از این عناوین، روی توسعه یک اسپین آف از فار کرای نیز کار می‌کنند. ماجرا از این قرار است که سازمان رده‌بندی سنی بازی‌ها در اروپا یعنی PEGI به تازگی درجه سنی بازی Captain Laserhawk Niji Warrior برای پلتفرم رایانه شخصی را مشخص کرده که گمانه‌زنی‌های متعددی در این خصوص مطرح شده است.

آن‌طور که به نظر می‌رسد، این اسپین آف جدید بر اساس انیمیشن Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix ساخته می‌شود. نکته قابل توجه این است که انیمیشن نامبرده اقتباسی از بسته الحاقی Blood Dragon بازی Far Cry 3 توسعه یافته است.

طبق اطلاعات درج شده در سایت سازمان رده‌بندی سنی بازی‌ها، بازیکن‌ها با حضور در یک مسابقه مرگ لیزری، باید برای نابودی دیگر حریف‌ها تلاش کنند. از طرفی، ظاهرا بازی شامل یک فروشگاه نیز می‌شود که گیمرها با استفاده از آن می‌توانند آیتم‌های تزئینی خریداری کنند.

دقت داشته باشید که شرکت یوبیسافت هنوز به طور رسمی از اسپین آف Far Cry پرده برنداشته، اما با توجه به تعیین درجه سنی بازی از سوی PEGI، انتظار می‌رود که این عنوان در هفته‌ها یا ماه‌های آینده معرفی شود. همچنین، این عنوان احتمالا تا پایان سال جاری میلادی روانه بازار می‌شود که بعد از آن، بازی چندنفره فار کرای در سال ۲۰۲۵ میلادی از راه خواهد رسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments