آیا ادامه‌ی بازی Among Us ساخته می‌شود؟

منتظر محتوای جدید باشید

Among Us

استودیوی Innserlsoth می‌گوید برنامه‌ی ساخت فصل دوم Among Us فعلا اجرا نمی‌شود.

مدتی پیش استودیوی بازی‌سازی InnerSloth، سازنده‌ی عنوان محبوب Among Us، از توسعه‌ی این بازی و ساخت ادامه‌ی آن خبر داده بود. اخیرا سازندگان Among Us در وب‌سایت خود به صورت رسمی اعلام کرده‌اند که ساخت Among Us 2 را لغو کرده‌اند و قصد دارند تمرکز خود را روی نسخه‌ی اول بگذارند و محتوای تازه‌ای به آن اضافه کنند.

ما تصمیم گرفتیم توسعه‌ی بازی Among Us 2 را لغو کنیم تا به‌جای آن تمام تمرکزمان را روی بهبود نسخه‌ی اول بگذاریم. تمام محتویاتی که برای دنباله‌ی بازی در نظر گرفته بودیم، به بازی Among Us 1 اضافه خواهد شد.

در ادامه‌، اعضای استودیوی Innserlsoth گفته‌اند که در رابطه با انتشار محتوای جدید برای این بازی هیجان زیادی دارند. این بازی هیجان‌انگیز گروهی در عرض تقریبا یک سال توانسته هواداران زیادی پیدا کند و برای رایانه‌های شخصی و سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی موبایلی Among Us کاملا رایگان است. همچنین، این بازی روی پلتفرم رایانه‌های شخصی تنها ۴ دلار قیمت دارد. البته نسخه‌ی موبایلی Among Us ناقص نیست و تمام ویژگی‌ها و قابلیت‌های نسخه پی‌سی آن را دارد.

فضای کلی این عنوان چندنفره در یک سفینه‌ی فضایی قرار دارد و ۴ تا ۱۰ بازیکن می‌توانند در کنار هم آن را تجربه کنند. Among Us به مافیا شباهت زیادی دارد و کاربران باید در میان خود یک نفر که نقش شیاد را بازی می‌کند، پیدا کنند. مانند بازی مافیا، این شیاد تلاش می‌کند تا تک تک بازیکن‌ها را بکشد اما اگر توسط کاربران شناسایی شود، کارش تمام است.

بازی Among Us هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس قرار دارد و کاربران می‌توانند از تجربه‌ی آن با افراد دیگر لذت ببرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا