فصل سوم سریال The Terror هم‌اکنون در حال تولید است

شبکه‌ی AMC با وجود آمار بینندگان فصل دوم، باز هم تصمیم به ساخت یک فصل دیگر گرفته است

فصل سوم سریال The Terror

به نظر می‌رسد که شبکه‌ی AMC و شرکت Scott Free Productions برای ساخت فصل سوم سریال The Terror به توافق رسیده‌اند و این اتفاق عملی خواهد شد.

سریال The Terror یک مجموعه در سبک وحشت و درام به‌حساب می‌آید که تا به حال دو فصل ۱۰ قسمتی از آن در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ پخش شده است. فصل اول این سریال برگرفته از کتابی هم‌نام با اسم سریال نوشته‌ی Dan Simmons داستان دو کشتی در سرزمین‌های قطبی را روایت می‌کند که گرفتار سرما می‌شود و سرنشینانش باید برای زنده ماندن خود تلاش کنند، در وضعیتی که حضور یک موجود ناشناخته جان آن‌ها را تهدید می‌کند. فصل دوم سریال که برگرفته از افسانه‌های محلی ژاپن است، در یک کمپ مخصوص زندانیان ژاپنی در آمریکا و در خلال جنگ جهانی دوم جریان دارد. یک موجود تغییر شکل دهنده وارد این کمپ می‌شود و حال اهالی باید خود را در امان نگه دارند.

هر دو فصل این سریال که از شبکه‌ی AMC پخش شده، مورد تحسین منتقدان واقع شد. فصل اول آمار تماشای خوبی داشت اما بینندگان به همان اندازه از فصل دوم استقبال نکردند و آمار سقوط قابل توجهی را تجربه کرد. با این وجود شبکه‌ی AMC به ساخت فصل سوم سریال Terror چراغ سبز نشان داده است.

شرکت Scott Free Productions که توسط ریدلی اسکات کارگردان مشهور و برادر فقیدش تونی اسکات تاسیس شده است و تهیه‌کننده‌ی اصلی سریال به شمار می‌آید، ایده‌های مختلفی را برای اجرایی شدن در مقابل AMC قرار داده است و حالا هر دو طرف بر سر این‌که کدام ایده به سوژه‌ی نهایی فصل سوم تبدیل شود بحث می‌کنند.

خانم Sarah Barnett مدیر استودیوهای AMC در مصاحبه با سایت Deadline گفته است:

من مفاهیم تاریخی و وحشت را دوست دارم. وحشت یک راه استعاری درخشان برای صحبت درباره‌ی انسان بودن و احساسات سختی‌ست که تجربه می‌کنیم. این شگفت‌انگیز است. بنابراین قرار دادن آن در دوره‌ی تاریخی مهم و خاصی که پتانسیل عالی‌ای دارد، مثل کمپ اسرا یا گذرگاه شمال غرب (آمریکا) واقعا جالب است. کنجکاوم که چگونه می‌توانیم این فرنچایز را ادامه دهیم و ببینیم چگونه کار می‌کند. ما نمی‌خواهیم که یک کار را دوباره انجام دهیم و این مورد را برای فصل سوم مدنظر قرار دادیم.

با توجه به این‌که ساخت فصل سوم در مراحل ابتدایی قرار دارد، به این زودی‌ها خبری از تاریخ پخش یا نمایش تریلر از این سریال نخواهد بود. شبکه‌ی AMC به جز The Terror روی فصل پنجم Better Call Saul و فصل دهم The Walking Dead هم کار می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا