#مهسا_امینی

امبر هرد برخلاف شایعات از تیم بازیگران Aquaman 2 اخراج نشده است

شایعات را فعلا باور نکنید

تیم بازیگران Aquaman 2

برخلاف آنچه در فضای مجازی مطرح شده، امبر هرد فعلا از تیم بازیگران Aquaman 2 اخراج نشده و قرار است برای دومین فیلم اختصاصی آکوامن جلوی دوربین برود.

امبر هرد (Amber Heard) در سال ۲۰۱۵ میلادی با جانی دپ (Johnny Depp) ازدواج کرد اما رابطه‌شان چندان طولانی نبود و نهایتا دو سال بعد به طور رسمی از یکدیگر طلاق گرفتند. جدایی آن‌ها بسیار پر سر و صدا بود؛ زیرا هرد مدعی شده بود که دپ او را از لحاظ فیزیکی و کلامی مورد اذیت و آزار قرار داده است. مطرح شدن چنین اتهاماتی و صد البته راه افتادن موج‌های اعتراضی در فضای مجازی برای این بازیگر آمریکایی سنگین تمام شد. دیزنی تصمیم گرفت بخاطر جنجال‌های اخیر دپ را از فرنچایز دزدان دریایی کارائیب کنار گذاشته و شخص جدیدی را جایگزین کند.

البته شرایط به همین منوال نماند و با گذشت زمان ورق برگشت. اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی یک نوار صوتی از گفتگوی میان جانی دپ و امبر هرد منتشر شد که در آن هرد به‌طور واضح و مستقیم به آزار و اذیت دپ اعتراف می‌کند. انتشار این نوار صوتی در فضای مجازی موجی از اعتراضات را به همراه داشت و بسیاری از کاربران خواهان اخراج او از تیم بازیگران Aquaman 2 شدند. وخامت اوضاع برای هرد تنها به فضای مجازی خلاصه نمی‌شود. از آن‌جایی که برای اثبات ادعاهای خود علیه دپ مدارک جعلی ارائه داد، احتمال محکومیت به زندان وجود دارد. البته این موضوع قطعی نشده و باید منتظر رای نهایی دادگاه بمانیم.

در چنین شرایطی، گزارش‌هایی در فضای مجازی منتشر شده‌اند که از قطع همکاری امبر هرد و برادران وارنر خبر می‌دهند. یکی از این گزارش‌ها به Sausage roll تعلق دارد که در حوزه‌ی سرگرمی فعالیت دارد. طبق ادعاهای مطرح شده از سوی این وب سایت استرالیایی، وارنر نه تنها هرد را از تیم بازیگران Aquaman 2 کنار گذاشته، بلکه همکاری‌اش را به طور کامل پایان داده و قصد ندارد از او در هیچ کدام از پروژه‌های آینده‌اش استفاده کند. دیگر منبعی که ادعای مشابهی را مطرح کرده، یکی از برگزارکنندگان کمپین اخراج هرد از قسمت دوم Aquaman است. او به نقل از منابع داخلی گفته اخراج هرد حتمی شده اما استودیو در حال حاضر قصد رسانه‌ای کردن آن را ندارد.

در حالی که منابع مختلف از پایان همکاری امبر هرد و برادران وارنر خبر می‌دهند، آمبرتو گونزالز (Umberto Gonzalez) مدیر وب سایت Heroic Hollywood و نویسنده‌ی The Wrap با انتشار یک توییت گفت ادعاهای مطرح شده صحیح نیستند. اگرچه قبلا اطلاعات درستی را فاش کرده بود اما برخی اوقات هم ادعاهایش نادرست از آب در‌آمدند. از همین رو، نمی‌توان او را منبع معتبر و کاملا قابل‌اعتمادی دانست. با این حال، احتمال صحیح بودن توییت اخیر گونزالز بالا است. وارنر در گذشته ثابت کرد توجه چندانی به خواسته‌های کاربران در فضای مجازی ندارد. برای مثال، علی‌رغم اعتراضاتی که شد، جانی دپ را از سه‌گانه‌ی Antastic Beasts and Where to Find Them کنار نگذاشت.

در نتیجه، پیش‌بینی می‌شود برادران وارنر علی‌رغم جو منفی، امبر هرد را کنار نگذارد، به خصوص اینکه نقش‌آفرینی‌اش در Aquaman بسیار مورد توجه قرار گرفته بود. هر چند، در صورتی که دادگاه این بازیگر و مدل آمریکایی را به زندان محکوم کند، سازنده‌ی دنیای سینمایی دی‌سی مجبور می‌شود به دنبال گزینه‌ی جایگزین بگردد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا