#مهسا_امینی

انیمه‌ی سریالی Alien vs. Predator برای شبکه‌ی نتفلیکس ساخته شده بود!

سریالی که هیچ وقت منتشر نشد

انیمه‌ی سریالی Alien vs. Predator برای شبکه‌ی نتفلیکس ساخته شده بود! بهزاد شعبانی ۰ ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ نتفلیکس
انیمه‌ی سریالی Alien vs. Predator

شب گذشته خبری غیرمنتظره منتشر شد که بر اساس آن، انیمه‌ی سریالی Alien vs. Predator برای شبکه‌ی نتفلیکس ساخته شده بود اما به دلیل برخی مسائل نامشخص، هرگز این سریال از محبوب‌ترین سرویس استریم پخش نشد.

ظاهرا پیش از ادغام کمپانی فاکس قرن بیستم با دیزنی، آن‌ها یک انیمه‌ی سریالی بر اساس تقابل بیگانه‌ها با غارتگران توسعه‌ داده بودند که قرار بود از سرویس استریم نتفلیکس منتشر شود که تا به امروز این اتفاق رخ نداده است. با توجه به وجود سرویس استریم دیزنی پلاس که به شرکت دیزنی تعلق دارد، بعید به نظر می‌رسد که روزی شاهد پخش انیمه‌ی سریالی Alien vs. Predator از Netflix باشیم.

این خبر شب گذشته در پادکست پرفکت ارگانیستم منتشر شد:

پیش از این که فاکس قرن بیستم با شرکت والت دیزنی ادغام شود، پادکست Alien Saga با چند تن از اعضای کلیدی فاکس قرن بیستم در ارتباط بود. آن‌ها تایید کردند که انیمه‌ی سریالی Alien vs. Predator را توسعه داده بودند و قرار بود که از طریق شبکه‌ی نتفلیکس روی آنتن برود اما این اتفاق هرگز رخ نداد. مشخص نیست که این سریال روزی منتشر شود یا خیر!

متاسفانه هنوز هیچ خبر رسمی‌ای در این مورد وجود ندارد. با این حال، بعد از خریداری فاکس قرن بیستم توسط شرکت والت دیزنی، سرنوشت فرنچایز بیگانه‌ها که همواره از آن به عنوان یکی از محبوب‌ترین آثار سینمای هالیوود یاد می‌شود، نامشخص است. از طرفی دیگر، این احتمال وجود هم دارد که روزی انیمه‌ی سریالی Alien vs. Predator از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش شود.

بعد از این ادعای پرفکت ارگانیسم، خیلی‌ها عقیده دارند که در «روز بیگانه» (Alien Day)، که مصادف با ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ (۲۶ آپریل ۲۰۲۰ میلادی) خواهد بود، اخبار جدیدی از این انیمه‌ی سریالی منتشر می‌شود.

نظر شما کاربران سرگرمی در این رابطه چیست؟ فکر می‌کنید یک انیمه‌ی سریالی با محوریت بیگانه‌ها و غارتگران می‌تواند موفقیت‌های این فرنچایز را ادامه دهد؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا