برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر فیلم Alien: Romulus نوید اثری ترسناک و دلهره آور را می‌دهد

مدتی زیادی به اکران نمانده است

تماشا کنید: تریلر فیلم Alien: Romulus نوید اثری ترسناک و دلهره آور را می‌دهد ۰ ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

همانطور که وعده داده شده بود، تریلر فیلم Alien: Romulus سرانجام در کانال یوتیوب استودیو قرن بیستم قرار گرفته و قابل مشاهده است.

فده آلوارز (Fede Álvarez) یک فیلمساز اروگوئه‌ای بوده و آثار شاخصی مانند Evil Dead را در پرونده هنری خود دارد. پس از اینکه والت دیزنی صاحب فاکس قرن بیستم و تمامی فرنچایزهایش شد، به سراغ این شرکت رفت و ایده‌اش برای ساخت قسمت جدید بیگانه (Alien) را با آن‌ها به اشتراک گذاشت. پس از اینکه داستانش مورد پذیرش قرار گرفت، آلوارز گفت هیچ ارتباطی میان قصه او و فیلم‌های قبلی فرنچایز وجود ندارد.

همانطور که اشاره شد، فیلم Alien: Romulus قرار بود مستقل از آثار پیشین فرنچایز بیگانه باشد اما برنامه‌ها در ادامه تغییر کرد. داستان Romulus بین دو فیلم Alien و Aliens جریان داشته و تنها حول محور شخصیت‌های جدیدی می‌چرخد. همچنین استودیو قرن بیستم می‌خواست اثر جدید را به صورت انحصاری از طریق سرویس استریم Hulu منتشر کند که بازنگری در سیاست‌ها باعث شد شاهد اکران گسترده باشیم.

تریلر فیلم Alien: Romulus ساعاتی قبل در فضای مجازی منتشر شد. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و گروهی متشکل از چند جوان را نشان می‌دهد که برای یافتن تجهیزات و اجسام ارزشمند به یک سفینه فضایی متروکه قدم می‌گذارند. در ادامه تریلر جستوجو در ایستگاه فضایی و مواجه شدن با ترسناکترین موجود زنده جهان، یعنی زنومورف (Xenomorph) را شاهد هستیم.

تریلر فیلم Alien: Romulus نکات قابل توجه متعددی را در خود جای داده است. اگر دقت کرده باشید، در ثانیه‌های ابتدایی شاهد دیالوگ‌هایی هستیم اما در ادامه فقط نماهایی دلهره آوری از ایستگاه فضایی را می‌بینیم. ترکیب این نماها با صداگذاری عالی به خوبی نشان می‌دهد با چه اثری مواجه هستیم. همچنین با تند شدن ریتم صدای پس زمینه، برای نخستین بار با زنومورف مواجه می‌شویم که در بدن یکی از اعضای گروه رشد کرده است.

حین نمایش نماهای مختلف، عبارت In Space, No One Can Hear You (در فضا، هیچ کس صدایت را نمی‌شنود) را می‌بینیم. پس از آن، هیچ صدایی به گوش نرسیده و تنهایی سوتی ممتد را شاهد هستیم تا اینکه تریلر فیلم Alien: Romulus به انتها می‌رسد. بد نیست بدانید عبارت مزبور اشاره‌ای به جمله تبلیغاتی قسمت اول مجموعه است.

فیلم Alien: Romulus از تاریخ ۲۶ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۶ آگوست) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments